Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kipróbáltam az első óvszerem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BURESZ_13 kérdése:

Kipróbáltam az első óvszerem, és nem vagyok biztos benne, hogy jó, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Átlagos méretű, akárcsak a péniszem is (szerintem). Amikor az óvszert lehúztam tövig, nem teljesen akart ott maradni, illetve kissé fel-le csúszkált. Ezen felül az ondó nem maradt makk végénél abban a kis részben, hanem a makk alá lefolyt. Ezek jelenthetnek problémát? Mi lehet a gond?

2017. máj. 22. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a vastagságával lesz probléma, azaz, azért nem akar fent maradni és folyik a makkodig le az óvszer
2017. máj. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És akkor kisebb kéne talán?
2017. máj. 22. 11:34
 3/8 Deflohelp ***** válasza:

Merev állapotban legalább 3 és fél centi széles péniszre

árulják az 52 vagy 53 mm névleges szélességű óvszert,

legalább 4 cm szélesre az 56 mm-es típusokat.

Az óvszer névleges szélessége a doboz oldalán olvasható.

Az óvszernek éppen rá kell feszülnie a péniszre, hogy ne csúszkáljon,

de ne legyen kellemetlen sem.

2017. máj. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Vágesz :)
2017. máj. 22. 16:26
 5/8 A kérdező kommentje:
Most néztem meg a dobozt... én azt hittem ez 52-53 mm-es, mert arra gondoltam az jó lesz. Hát nem, 56mm-eset sikerült vennem, szóval valószínű nagy :)
2017. máj. 22. 16:30
 6/8 anonim ***** válasza:
És milyen alkalomból próbáltad ki? Még soha nem volt rajtad gumi és kíváncsi voltál, hogy milyen érzés? Vagy más miatt?
2017. máj. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg akkor nagy az 56os. Vegyél egy 52-53 asat.
2017. máj. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Még nem volt rajtam, és hogy ne a csaj mellett bajlódjak vele... :)


OKéss, az lesz

2017. máj. 24. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!