Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek lehet belőle...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet belőle komoly gond? (Lent) 33L

Figyelt kérdés
A párommal már élesben próbálkozunk összehozni a gyereket. A terhességi teszt szerint sikerült teherbe esnem. Azért aggódom, mert a lánybúcsúm nemrég volt, s nagyon berúgtam. De valószínű hogy akkor már megfogant a baba. Nem lehet baja a sok alkoholtól? Csak akkor ittam, azóta semmit, de aggódom.
2017. máj. 29. 12:02
 1/9 anonim ***** válasza:
az alkoholtól nem, de ami aznap éjjel történt......
2017. máj. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Neeem,nyugi.
2017. máj. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Na most azt hittem, hogy lánybúcsúdon volt más is, de megnyugodtam hogy nem azon parázol, hogy más az apuka. Ettől biztos nincs baja a picinek.
2017. máj. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem lesz baja de mostmár ezeket megkell vonni :)
2017. máj. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem voltam együtt senkivel a lánybúcsún. Imádom a vőlegényemet. Most lesz az esküvőm pénteken. Csak az alkohol miatt aggódtam. Viszont a lagzin már nem iszom. Feltűnő lesz, mi? Egyből levágja mindenki, hogy mi a szitu...
2017. máj. 29. 12:32
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát vágja le, legyen boldog mindenki :) Sok boldogságot kívánok!
2017. máj. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! ;)
2017. máj. 29. 12:41
 8/9 anonim ***** válasza:

Az evolúció egy fantasztikus dolog. Mindent jól kitalált, kipróbált, beépítette a szükséges védelmi mechanizmusokat.


Az egyik ilyen mechanizmus az első trimeszterre jellemző hányás, hányinger, undorodás mindenféle szagoktól. A szervezet ezzel próbálja megóvni a magzatot abban az időszakban, amikor mindennek az alapja kialakul. Tudni illik, hogy ha valaminek már az alapja rossz, akkor abból már sok jó nem lesz... Tehát az első trimeszterben ezért vigyázunk nagyon, az utolsóban meg a koraszülést elkerülendő.


Föltenném a kérdést, hogy ha már volt pozitív teszted, akkor még is minek ittál, de igazából már tök mindegy...


Azért megnyugtatásul leírnám, hogy nem te vagy az első aki így járt, születtek már így is normális gyerekek.

2017. jún. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsó! Gondolom amikor a lánybúcsú volt akkor még nem volt pozitív tesztje, hiszen a kérdező azt írja "valószínűleg akkor már megfogant".

Kérdező, ettől nem lesz baja a picinek.ne aggódj. Boldog, gondmentes babavárást kívánok és sok boldogságot nektek! Gratulálok!

24 hkm

2017. jún. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!