Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez igaz? Olvastam egy cikket,...

Ez igaz? Olvastam egy cikket, hogy elvileg a WC-n ülve nem egészséges kakilni, hanem valóban guggolni kéne. Ez mennyire igaz? Ha igaz akkor hogy kivitelezhető? Mert a wc ehhez túl magas, csak nem fogunk alomra járni mint a macskák :D

Figyelt kérdés
2017. jún. 3. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Így szép a világ. Vannak hiszékeny hülyék, akik elhisznek minfen marhaságot amit az élénkebb fantáziával megáldott hülyék kitalálnak. Mindegy mi a téma.
2017. jún. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha a vizelésnél mindig ülök, akkor az a napi plusz pár perc sem fog beteggé tenni, azt hiszem :D


Rengeteg komoly egészségkárosító dolog van az életben, ezt nem sorolom ide...

2017. jún. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amúgy logikát se látok benne semennyit sem, teszem hozzá. Talán mert nincs.
2017. jún. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy féligazság. Nem egészségtelen ülve székelni. Viszont guggolás közben kicsit változik a belek helyzete és könnyebben kijön aminek ki kell jönnie. Ha előredőlsz és a lábad felrakod egy kis sámlira hasonló pózt érhetsz el és kis segítséget nyújthat ha szorulásod van.
2017. jún. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is azt olvastam, hogy sámlit kell tenni a láb alá és akkor könnyebb a székelés.
2017. jún. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
95%
Túl sok magyar top 10 videót nézel!!
2017. jún. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Önmagában valóban van benne igazság, na de... ahhoz, hogy ez káros legyen, naponta órákon át kéne a vécén kulálnod. :D
2022. máj. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!