Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi idő múlva lehet újra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő múlva lehet újra biztonságosan házas életet élni, Lindynette 20 fogamzásgátló szedésével, még csak egy hete szedem a gyógyszert?

Figyelt kérdés
2008. okt. 16. 09:47
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Orvos nem mondta? dobozra nincs ráírva? vagy ez megint ennek a gyógyszernek a reklámozása?
2008. okt. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ,de semmi köze a kérdésemhez!

De mondta...a "2 hét 1 hónap" az számomra nem kielégítő!

Ne haragudj,hogy tapasztalatlan vagyok és kérdezni mertem a tapasztaltabbaktól!

2008. okt. 16. 10:02
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha a mensi első napján kezded szedni, akkor azonnal véd.
2008. okt. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%
Mit gondolsz mégis, ki kellene tudja ha nem az orvos ? Miért nem akarsz hinni neki ? Neki ez a munkája köztünk meg nem hinném hogy van olyan aki ezzel foglalkozik professzionálisan
2008. okt. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Első válaszoló ne ugass már állandóan!!! Ha nem tudsz válaszolni a kérdésére akkor kussolj!!!!


Kérdező: Biztonság kedvéért várjatok egy hónapot, a második levéltől már védett leszel, de szerintem 2 hét után is véd, de jobb a békesség...

2008. okt. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

ezeknek az embereknek már az agyukra ment valami...képesek csak azért irni,hogy letolják a másikat...nem értem mi problémátok volt a kérdéssel...

Amikor én szedtem,2hetet vártam vele, sztem annyi ido után már biztosan hat!Legalábbis én nem lettem terhes:)

2008. okt. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt szedem, két hét után megszakítással csináltuk, igazából az első levél után bíztam benne. Nekem az orvosom két hetet mondott. Sajnos a tájékoztatóban egy szó sincs erről...
2008. okt. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha a mensid első napján kezdted el szedni, akkor már az első szemtől védett vagy! Nem kell várni!
2008. okt. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ÉRTELMISÉGI válaszolóknak a segítséget! Kedvesek vagytok,megfogadom a tanácsot!Első naptól szedem,de kivárom az első levél végét,szeretnék biztosra menni.

Köszönöm szépen.

Az első válaszolónak is köszönöm,ékes bizonyíték arra,élnek még primitív buta emberek a földön,akik fel is vállalják! :)

2008. okt. 17. 08:51
 10/10 anonim válasza:
sziasztok. segítsen nekem vki!! 15. napja szedem a gyógyszert, már csak 6 db van. és tegnap lefeküdtem a barátommal, és a gumi kiszakadt. . :S és nem tudom hogy most volt-e valami, hogy belém is jutott-e vagy sem. :S de az orvosom is azt mondta h 1. naptól kezdve hat, meg mondjuk már 2 hét is letelt. . lindynette-t szedek. kérlek írjon vki!! :$ mennyi idő után hat a gyogyszer?
2009. jan. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!