Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fiúk az első aktusotok után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk az első aktusotok után mennyi idő kellett, hogy óvszer nélkül csináljátok a partneretekkel és biztosak voltatok benne, hogy már nem ott mentek el?

Figyelt kérdés
Mennyi időbe telt mire az első aktus óta kontrollálni tudtátok az ejakulációt hogyha nem is viseltetek óvszert biztos nem mentetek/élveztetek el úgy, hogy abból nemkívánatos terhesség ledz mégha a lány nem is védekezik, nem szed fogamzásgátlót.

2017. jún. 7. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
17%
Nekem első szexem gumi nélkül volt, felelőtlenek voltunk, de nem élveztem el pedig több mint 30 percig tartott. Azóta 3 szor szexeltem,mindig gumiban és így sem élveztem még el. Ez áldás és átok is egyben:D 18F
2017. jún. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Én sem használtam óvszert, és azóta is anélkül csinálom. És nem 3x szexeltem azóta, hanem 3 ezerszer.
2017. jún. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
71%

Ilyen nem létezik.

Az előváladékban is van sperma,ami kontrollálatlan,nem is érzitek,és simán teherbe lehet tőle esni...

Miért olyan nehéz megérteni,hogy a megszakítás az nem védekezés..

2017. jún. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!