Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlóval eltudom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlóval eltudom tolni a menstruációmat ugy hogy nem szoktam máskülömben szedni?

Figyelt kérdés
Nyaralni megyünk augusztusban és kb pont a nyaralás lözepén jönne meg a menstruációm. De én nem szedek fogamzásgátlot ,pont azért mert szeretnék gyereket. Most majd junius 26án jönne meg és majd legközelebb meg julis 21 én és jo volna ha egy hét nappal eltudnám huzni hogy megjöjjön a menstruáciom,mert akkor pont ugy elmulna mikorra indulunk nyaralni. Amúgy nem akar sikerülni a baba és gondoltam hátha ott összejönne ,de ha elötte tablettat beszedek egy másfél dobozzal szünet nélkül és pont sikerülne ababa nyaralás alatt akkor az hogy előtte fogamzásgátlót szedtem nem ártana semmit ügye? Tanácsot szeretnék kérni. Köszönöm
2017. jún. 16. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg egy orvost.
2017. jún. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az első három hónapban tilos tologatni, mert felborítod a hormonjaidat. Szóval a válaszom: nem.
2017. jún. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem. Ilyen esetekre más gyógyszerek/injekciók vannak amit orvos adhat de indokolt esetben teszik.

Amúgy is ha elkezdi az ember lánya leggyakrabban kihúzza a vérzést és pecsételgetés, áttöréses vérzés jelentkezik és tilos tologatni az elején, mert csak felborul tőle a hormonháztartást tehát babáról utána egy ideig felesleges álmodni kb. ahogy akkor is ha doki mással tolja el.

2017. jún. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,akkor nem csinálom.

De multkor például az ajánlotta az orvos hogy egy honapig szedjek tablettát és utána hagyjam abba és az majd segít beinditani a mégjobb peteérés és esélyesebb a baba,de én nem csináltam. Szerintetek?

2017. jún. 18. 08:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Erről én is hallottam, de mivel még egyáltalán nem vagyok jártas a témában, nem mondok mérvadó véleményt. Bár emiatt én nem szednék fogamzásgátlót.

20N

2017. jún. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Inkább csak megzavarja a hormonokat és emiatt lehet(!) egy peteérés az abbahagyás után, de általában utána sokáig meg nincs mert magához kell térnie. Nekem azt mondta az orvos hogy peteérési gondokra nem fogamzásgátló a megoldás hanem egyéb ilyen célú gyógyszerek, injekciók.
2017. jún. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!