Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek? Jangee tablettát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maryou kérdése:

Szerintetek? Jangee tablettát szedek már 1 éve, de most valahogy az első héten az első 2 tablettát elfelejtettem bevenni.

Figyelt kérdés
Azt írták neten hogy 7 napon át óvszert kell használni, de barátommal az 5. napon nem hasznaltunk. Kicsit megijedtem, hátha nem voltam védett.

2017. jún. 18. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha kisik a megvonásos vérzés csinálsz tesztet és kiderül . Mai gyógyszerek olyan hamar ki ürülnek hogy elég 1 szemet ki hagyni hogy Terhes legyen az ember lánya nem hogy 2-tp
2017. jún. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Jól teszed, ha meg vagy ijedve, ugyanis nem kis valószínűséggel lehetsz terhes.

Ugyanis teljesen mindegy, hogy 1 éve, vagy 10 éve szeded, az alacsony hormontartalma miatt elég egyetlen szemet kihagyni. Pláne, mivel te az első héten hagyták ki nem is egyet, így már a gyógyszerszünetben sem voltál védett, ha netán akkor is történt együttlét.

Illetve pótolni is kell ebben az esetben, ha ezt te nem tetted meg, akkor nem elég az 1 hét kiegészítő védekezés, az egész levél alatt kell a kiegészítő védekezés!

Imádkozz és az eset után 2 héttel csinálj tesztet!

Bár, ha nem gond egy baba, akkor nincs mitől félni.

2017. jún. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
79%
De,azért kérdező töröltetni kellett a kommentem. Én is azt írtam ,hogy lehetsz terhes,de nem értem egyszer ,ha valami egyszer le van írva feketén,fehéren világosan és érthetően,akkor te miért nem úgy cselekszel? Nem poénbol írják oda...
2017. jún. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!