Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Symiciát szedek és felfáztam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Symiciát szedek és felfáztam erre kaptam Monuralt ami antibiotikum. Tegnap szeretkeztünk a barátommal és 2 hétig biztosan nem fogunk. Bevehetem így a Monuralt vagy inkább ne és maradjak a tőzegáfonya mellett mert már nem annyira durva?

Figyelt kérdés

2016. febr. 9. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Mi van???


Szedjed az antibiotikumot, nem véletlen írta a doki.

Szexnél meg ebben a hónapban kiegészítő védekezés, ha úgy alakul, aztán ennyi.

2016. febr. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Máskor is kaptam antibiotikumot azt nem vettem be és meggyógyultam utána
2016. febr. 9. 17:40
 3/9 anonim ***** válasza:
nem véletlenül kell az antibiotikumot beszedned. én nem kaptam pedig felfáztam, és vesemedence gyulladásom lett. szóval szedd be azonnal ha nem akarsz te is egy hetet kórházban tölteni.
2016. febr. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Oké, nyilván néha meggyógyul az ember nélküle is, de esetenként maradandó károsodás (pl. fülgyulladásnál halláscsökkenés) vagy egy elhúzódó vesemedencei gyulladás, góc tud keletkezni, ha kezeletlenül hagyod.


Persze a te dolgod, mit csinálsz.

2016. febr. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Most akkora nagy szám a kezelés alatt és még utána 1 hétig ha szexre kerül a sor, akkor gumit is használni?

Tudod ha bajod van és elmentél az orvoshoz, de nem akarod beszedni a felírt gyógyszert, akkor mi a fenének mész el az orvoshoz?

Amúgy meg a tőzegáfonya nagyon jó, általában megelőzésre, de nem egy komoly húgyúti gyulladás kezelésére!

De ha neked egy vesemedence gyulladásért megéri kockáztatni, akkor ne szedd a felírt gyógyszert, a te dolgod!

2016. febr. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor inkább úgy kérdem hogy nem lesz e abból baj ha tegnap szexeltünk és ma bevenném. És ahogy már írtam már nem nagyon vagyok felfázva csak nagyon picit.
2016. febr. 9. 18:56
 7/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy hol tartasz a fog. gátló szedésében.

Ha netán most lenne gyógyszerszünet és holnap kezdenéd a következő levéllel, akkor mivel csökkenthet az antibiotikumtól a hatás, így az első hét kritikus, így akkor már a szünetben sem vagy teljesen védett.

De egyébként abból nincs gond.

És az sose tévesszen meg, hogy már alig van tüneted. Itt szokták az emberek elrontani, ugyanis azért nincs már annyi tüneted, mert a tünet, csak tünet. Bármikor előjöhet, elmúlhat, erősödhet. Viszont a kórokozók nem pusztulnak el, ha nincs meg a kellő ideig tartó kezelés és ha valaki nem szed végig egy gyógyszert, akkor könnyen előfordul, hogy maguk a tünetek teljesen elmúlnak, de az a kis számú kórokozó utána újra elszaporodik és azon kapod magad 2 hét után, hogy ja, már megint nyakig benne vagy! Nem véletlenül...

2016. febr. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Most lesz majd a gyógyszerszünet csütörtökön veszem be z utolsó tabit
2016. febr. 9. 19:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor szedd be a gyógyszert, a fog. gátlót is szedd úgy, ahogy szoktad és innentől fogva a gyógyszerszedés alatt és még utána 1 hétig ha szexre kerülne sor, használjatok gumit!
2016. febr. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!