Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hüvelytabletta és megszakításo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hüvelytabletta és megszakításos módszer együtt mennyire hatékony védekezési módszer?

Figyelt kérdés
A párommal évekig fogalmzásgátlóval védekeztünk, azonban nőgyógyász javaslatára abbahagytam a szedésest. Most óvszert használunk, de hosszútávon nem szeretnénk ennél maradni. Baba egyelőre nem férne bele az életünkbe. Én a megszakításosban még úgy sem bízom, hogy tudom jóval előtte megérzi már a párom mikor kell kihúzni (kapcsolatunk elején úgy védekeztünk rövid ideig, sikeresen). Valami tapasztalat a hormonmentes hüvelytablettáról? Elvilg nem elég hatékony, de megszakítással kombinálva mennyire kockázatos?

2017. jún. 26. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Én sem akarok még gyerekekt. Ezt a módszert pedig nem vállalnánk be így. Inkább a gumi (nekünk azzal sincs semmi bajunk).

20N

2017. jún. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen én is a gumit preferálom, de szeretném ha a párom is élvezné a szexet és sajnos az óvszerrel nem nagyon érez semmit. Ezért gondolkodok más lehetőségeken, mint a Pharmatex termékek a hüvelykúp, tabletta vagy krém.
2017. jún. 26. 19:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáljatok ki különböző gumikat. A fogamzásgátlót miért nem javasolta a nőgyógyász?
2017. jún. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mi 3 évig védekeztünk megszakítással és nem lett baba (mondjuk nekünk nem lett volna gond). Amikor meg akartunk babát, egyből összejött. Szóval nálunk önmagában a megszakítás is bevált. De ha nem fért volna bele a "baleset" nem csináltuk volna. Meg a férjem is nagyon fegyelmezett ezen a téren. Hüvelytablettáról nem tudok nyilatkozni. Nőgyógyász mit mond?
2017. jún. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!