Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van itt olyan fiú/férfi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan fiú/férfi, akinek kizáró ok, ha a lány/nő nem akar, vagy nem szedhet fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Ezért óvszerrel védekeznének.
2017. júl. 5. 09:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kizáró ok. Volt olyan párom, akivel csak óvszerrel védekeztünk és évekig tökéletes volt a kapcsolatunk és a szexuális életünk.

Szerintem gondolkozz el másfajta fogamzásgátlási módszereken. Nem csak óvszer és gyógyszer létezik.

Sokkal élvezetesebb óvszer nélkül, hiszen a gumi ott lesz közötted és a párod között, tompítja az érzéseket. 27/f

2017. júl. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Én csak kényszerből használok gumit, de ha meg van a kellő bizalom és higénia, na meg persze nem egy éjszakás kalandról van szó akkor bizony nem húzok fel kotont semmi pénzért sem. Persze ilyenkor az első nekem is a gyógyszeres védekezés és inkább még fizetem a tablettákat is csak ne kelljen óvszer. Amennyiben ez nem járható attól még nem fogom dobni a csajt van számos védekezési módszer ami ugyanúgy lehet sikeres.
2017. júl. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Ramone ***** válasza:
84%
Nem kizáró ok.. speciel jobban bizok a gumiban mint abba hogy a nő tényleg bevette e azt a vackot vagy nem
2017. júl. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem vártam el, hogy egy nő hormonokkal bombázza szét magát. Házasságon belül is óvszerrel védekeztünk 15 éven át.
2017. júl. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%
Ó, micsoda problémák vannak... Mindegy lenne nekem már csak lyuk legyen😄
2017. júl. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Párommal 7 évig nem használtunk óvszert mert gyógyszert szedtem.

Aztán decemberben abba kellett hagyjam (trombózisom volt, többek között azért mert genetikai hajlamom van és soha nem szedhettem volna fogamzásgátlót), azóta óvszert használunk.

Fel sem merült hogy ez probléma lenne, bár jobban szerettem óvszer nélkül.

2017. júl. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Óvszerrel kezdtünk neki a kapcsolatnak, majd váltottam fogamzásgátlóra mert rendszertelen volt a menstruációm. 8 év gyógyszerszedés után derült ki, hogy Leiden mutációm van, azaz örökletes trombózishajlamom és tilos bármilyen hormontartalmú gyógyszert szednem, sőt még hormontartalmú spirált se tetethetek fel.

Visszatértünk az óvszerre és páromnak nincs vele semmi baja azóta sem, sőt örül neki mert nagyon szűk vagyok és óvszerben tovább bírja :)

2017. júl. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem kizáró ok. Én óvszer párti vagyok. Engem nem zavar a gumi mint sokakat. Ultra vékony gumik nagyon jók.

Meg a fogamzásgátló idővel nehézséget okozhat ha majd előkerül a gyerek projekt...biztosabb védelem meg a nőnek is egészségesebb

2017. szept. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! ;)
2017. szept. 29. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!