Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gyengébbik nem képviselői!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyengébbik nem képviselői! Számotokra ijesztő az a férfi aki borzasztóan határozottan tudja mit akar?

Figyelt kérdés

2017. júl. 2. 19:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
nem sőt
2017. júl. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de azért ne féljen a változástól.
2017. júl. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Számomra vonzó, de legyen kompromisszumképes, ugyanis én is határozott és akaratos vagyok :)
2017. júl. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
55%
Ellenkezőleg... Szexi
2017. júl. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha ez nem azt jelenti, hogy az én akaratomat figyelmen kívül hagyja.
2017. júl. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
55%
Nem, sőt... :-)
2017. júl. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%

Ha az a valaki velem is számol a terveiben, arra is figyel, én mit szeretnék, szóval közösen tervez, csak mondjuk inkább ő mondja ki, akkor épp hogy vonzó, nem ijesztene el a hozzáállása.


N/28

2017. júl. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem ,ugyanakkor lássa be ha szükség van a terveinek a megváltoztatására és ne ragaszkodjon mindig makacsul az elképzeléseihez.
2017. júl. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
45%
Nagyon durva, hogy innen senki nem emelte ki azt, hogy attól függ, MIT akar ilyen határozottan. Akár egy mániás elmebeteg is szexi lenne nekik, aki mindenáron ki akar rabolni egy bankot.
2017. júl. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%
Nem, amíg nem beképzelt, vagy parancsolgatós, vagy "én vagyok a Jani és na én majd megmondom a tutit". Szóval lehet valaki határozott, csak ez beképzeltséggel, önteltséggel, mások tiszteletének a hiányával ne társuljon, mert akkor az már nagyon taszítani fog. Plusz még, hogyha pl egy buliban nagyon nyomul, és túlságosan meg akar szerezni magának, és birtoktárgynak, és trófeának tekinti a nőket, mondjuk ha kiderül, hogy nem jön be , de nem akar róla tudomást venni, mert nem veszi a lapot, akkor én magam hagyom őt ott, engem ne nézzen birtoktárgynak. Ja és engem azzal lehet elvarázsolni, hogyha valaki jó érzelmes, és jószívű és szelíd benyomást kelt. Tehát ne legyen tapló se, meg annyira tenyérbemászós jellegű ember se, hanem aranyos legyen. Az aranyosság, meg a határozottság nem ütik ki egymást, de én egy félénkebb fiúra talán inkább jobban felfigyelek, mint egy nagyhangú "buliközepe", népszerű figurára. Inkább az elvonulós, elmélkedős cuki emberek jönnek be. Aki olyan filozofikus alkatnak tűnik, aki mindig tapintatos, hogy pl ne bántson meg mást, meg pl ha már látja, hogy elhajtanám, akaratom ellenére nem tartózkodik a személyes teremben; tehát nem jön túl közel, és nem kezd piszkálni, és nem akar engem mindenáron fölszedni és megszerezni magának, hanem tisztel, magával egyenrangúként, és udvarolgat, nem nyomul, nem tolakszik, hanem a kedvességével, fokozatosságával (kis fokozatos léptekben haladásával) "lehengerel". Szóval nem rögtön nekemront, hanem finoman, aprólékosan közeledik, nem rögtön letámad; hanem tartja a lépéseket, nem rögtön akar, hanem türelmesen kivárna, akár több napon is próbálkozik, ahhelyett, hogy rögtön lerohanna, mert az tényleg eltávolít tőle, azzal eltávolít, ellök magától, és máris kiderül, hogy nem akarok tőle semmit, mert teljesen más a személyiségünk.
2017. júl. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!