Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Létezik itthon férfi fogamzásg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik itthon férfi fogamzásgátló gyógyszer? Ha egy férfi akar védekezni, akkor hogyan teheti gumin és elköttetésen túl?

Figyelt kérdés
2016. júl. 14. 08:32
 1/2 anonim ***** válasza:

én úgy tudom nem. sajnos mindenképpen az óvszer maradt, ami biztos és a férfi tudja szabályozni.

mert tényleg van sok nő,aki szándékosan rosszul szedi a gyógyszert, vagy esetleg nem is szedi,csak azt mondja. mondjuk én ilyen megbízhatatlan kapcsolatban nem is lennék. de tényleg az a legtisztább,hogyha mindig óvszerrel védekezel.

esetleg van még a nőknek adott fogamzásgátló injekció. itt nem nagyon tud "csalni" a nő. hogyha beadták neki,akkor utána x hónapig hatásos.

2016. júl. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vannak ígéretes próbálkozások, de forgalomba nálunk sem került még egy sem. Sajnos a kis fickók termelése és raktározása olyan bonyolult, összetett folyamat, hogy hihetetlenül nehéz becsapni az agyat és a hormonrendszert!
2016. júl. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!