Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik fogamzásgátló volt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fogamzásgátló volt a leghatásosabb pattanásos bőrre és mikortól kezdett hatni?

Figyelt kérdés
Érdekelne olyan lányok/nők véleménye, akik a kellemetlen bőrproblémák miatt szednek/szedtek (pattanás, zsíros, mitesszeres bőr) fogamzásgátlót. Melyik volt a leghatásosabb? Mennyi idő után hatott? Olyanok is írjanak, akiknek egyes fogamzásgátló készítmények pattanásokat okoztak.

2017. júl. 12. 15:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Jangee-t szedek 2 éve.

Ritkán van pattanásom, és akkor is csak egy, de az feltűnő helyre nő, és akkora, mint egy ház. :c


21/L

2017. júl. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a választ. Én Symiciát kezdtem el szedni, de egyelőre úgy látom több pattanás van rajtam, mint eddig. Elvileg a symicia és a jangee hatóanyaga megegyezik, remélem lesz változás.

Várom a további véleményeket! :)

2017. júl. 12. 15:37
 3/10 anonim ***** válasza:

Annyira egyedi, hogy kire hogyan hat a fogamzásgátló, hogy erre nem lehet válaszolni.

20N

2017. júl. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy egyedi, de mégis kíváncsi lennék a tapasztalatokra. :)
2017. júl. 12. 16:06
 5/10 anonim ***** válasza:
Barátnőm is pattanásokkal küzdött, és ő Dienille-t szed.
2017. júl. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is pattanásos volt a bőröm, de a tablettáktól még több lett és gyulladt volt folyton a bőröm :( (Diane, Belara, Cyrpmix) évek alatt a dokik nem vettek róla tudomást hanem csak szedjem.. aztán endokrinológus oldotta meg és kozmetikus.
2017. júl. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Értem. Sajnálom, hogy ennyire nem törődtek veled az orvosok, ez szörnyű!!! :-( Köszönöm, hogy leirtad a tapasztalataid!

Szabad megkérdeznem, hogy az endokrinológus mit állapított meg, hogy mi áll a probléma hátterében? Köszi előre is. Addig is szép bőrt mindenkinek! :-)

2017. júl. 17. 11:15
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

:-)

2017. júl. 17. 11:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Alulműködik a pajzsmirigyem, ahogy elkezdtem szedni a gyógyszert és a vitaminokat, diétát tartottam elkezdett javulni, pár hónappal az után hogy rendbe jöttek az értékek már tartóssá vált az eredmény :)
2017. júl. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Örülök, a javulásodnak. :-) Gondolkodom, hogy felkeressek én is egy endokrinológust, mert a családban már korábban voltak pajzsmirigy problémák, illetve nekem még 12 éves korom körül állapítottak meg strummát. Az iskolaorvos el is küldött vele háziorvoshoz, papírt is kaptam de a háziorvos csak szimplán, flegmán közölte, hogy nem kell ezzel foglalkozni... Na mindegy, köszi mégegyszer a választ! :-) várom a további véleményeket.
2017. júl. 17. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!