Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik fogamzásgátló a leghatá...

Melyik fogamzásgátló a leghatásosabb a pattanások ellen?

Figyelt kérdés
3 évig szedtem Rezia fogamzásgátlót, de nem volt túl jó, ezért 3 hónapja váltottam Roxanelle-re. Ez, mint kiderült még rosszabb, szóval jövő héten megyek, hogy valami újat írassak föl. Nektek mi a tapasztalatotok, melyik fogamzásgátló tünteti el legjobban a pattanásokat? Ugyanis nekem ez az egyik fő gondom az eddigiekkel, hogy nem javítottak, sokkal inkább rontottak a helyzeten, csak több pattanásom lett tőlük! Tudom, hogy nem erre valóak alapból, de állítólag van, ami erre a próblémára is jobban hat! Ti mit ajánlanátok?
2016. máj. 1. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
61%

Ha tudod, hogy nem erre valók, akkor miért vársz csodát?


Inkább menj el egy bőrgyógyászhoz, vagy más orvoshoz, ha hormonális problémád van!


Vagy változtass életmódot, mivel, ha sok sz..rt beviszel, az okozhat pattanást.

Iszol megfelelő mennyiségű vizet egy nap?


Egyéb házi praktikákat is kipróbáltál pattanás ellen?

2016. máj. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
szedj inkabb izotretint vagy tetralizalt... ezek nem fogamzasgatlok, hanem pattanasra vannak.
2016. máj. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Voltam már bőrgyógyásznál, többször is, de eddig semmi sem hatott, amit adtak...

Egyébként igen, iszom eleget és igyekszem egészségesen táplálkozni, tehát valószínűleg nem ez a gond!

2016. máj. 1. 20:06
 4/9 anonim ***** válasza:
46%

A fogamzásgátló nem erre való.

Pattanások ellen is létezik gyógyszer, sokkal hatásosabb. Olyat írass bőrgyógyásznál.

2016. máj. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem erre való, csak a tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy van-e olyan fogamzásgátló, ami valakinek erre is használt!
2016. máj. 1. 20:28
 6/9 anonim ***** válasza:

nekem most írtak fel egy jangee nevű fogamzásgátló aminek a prospektusában az van, hogy alkalmas lehet pattanásos bőrre is. de még nem kezdtem el szedni, mert még van az előzőből több mint egy havi adagom.

hány éves vagy? ha fiatal és nem élsz szexuális életet, akkor lehet, hogy hanyagolni kellene még. esetleg érdemes lenne megnézetni, hogy nem-e valami ételérékenység okozza. tejtől pl lehet, de gluténtől is. nekem mióta kiderült, hogy gluténérzékeny vagyok javult a bőröm. nem tökéletes de sokat javult.

2016. máj. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát sajnos, vagy nem sajnos, de muszáj szednem :) de köszi a tippeket! :)
2016. máj. 1. 20:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én Jangee-t szedek és nekem szemmel láthatóan tisztult az arcom tőle, bár előtte sem volt vészes.
2016. máj. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia :) èn deciorat szedek es eltüntek a pattanásaim. Van akinek eltünteti de előszőr arra kell rájönni hogy mitől van mert sokmindentől lehet .Nekem hormonzavarra ìrta fel ès hatott de ez nagyon emberfüggő :) de azèrt szurkolok hogy beváljon :)
2016. máj. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!