Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kell bevennem újabb szem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell bevennem újabb szem gyógyszert? Fontos!

Figyelt kérdés
Este 7kor vettem be szokás szerint a fogamzásgátlót, most fél 10-kor viszont ment a hasam. Vegyek be újabb szemet vagy ne? Kérem segitsen aki tud!

2017. júl. 22. 21:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, én a betegtájékoztató alapján írtam ezt, mivel ha hasmenésed volt vagy hányásod, és nem vettél be új tablettát, akkor a kifelejtett tablettára vonatkozó utasításokat kell követned, ott meg ezt írták. Én a helyedben most nem tartanék szünetet, hanem tovább szedném a tablettát, viszont az orvost azért mindenképp hívd fel.
2017. júl. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel az orvost, de olyan nincs hogy egyszeri hasmenés. Ha egyszer volt híg széklet az nem hasmenés. Ha félóránként többször van híg széklet, ami egyre vizesebb akkor beszélhetünk hasmenésről
2017. júl. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Jó, akkor egyszer volt hígabb széklet.

Bocsánat én nem tudom ezeket a kifejezéseket :/

Ma már nem fogom tudni felhívni csak holnap reggel ha munka előtt felveszi, mert napközben dolgozok.

Csak azt kéne eldöntenem hogy ma este mit csináljak. Vegyem-e be a következőt..

De én inkább nem fogok szexelni hetekig. Úgyis a holnap után max a vérzés utáni héten fogok tudni találkozni a barátommal.

2017. júl. 23. 15:22
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Jajj figyelj nyugodj meg. Az nem hasmenés volt. Nyugodtan szedd tovább nem lesz gond. Hivd fel holnap kérdezd meg tőle de mondd neki h nem volt hasmenésed csak egy db higabb széklet. A mait vedd be. Max ha nagyon ideges vagy védekezel egy két hétig. De szerintem annyi idő eltel h fel is szivódott. Ne aggódj!
2017. júl. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm szépen mindkettőtöknek!
2017. júl. 23. 15:44
 16/16 A kérdező kommentje:

Tovább szedtem rendesen, nem volt köztes vérzésem sem, ma pedig megjött rendesen ahogy kellett.

Köszi még egyszer a tanácsokat!:)

2017. júl. 30. 12:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!