Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért lehet, hogy óvszerrel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet, hogy óvszerrel való szeretkezés közben felcsúszik a bőr a péniszen?

Figyelt kérdés
Valaki tudja esetleg, hogy miért lehet, hogy szeretkezés közben óvszerrel felcsúszik a bőr a péniszen? Mi lehet a megoldás? Többször csináltuk már óvszerrel, az utolsó kettőnél volt probléma.

2017. júl. 23. 02:45
1 2
 1/15 TR75 ***** válasza:
100%

Nem jó az eszköz mérete (általában nagy, mert ha kicsi, akkor inkább szakad), vagy menet közben változik az erekció mértéke.

Például.

2017. júl. 23. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%

Fel is kell hogy csússzon

Hátrahúzott fitymával kell felhúzni és használni..

2017. júl. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Csak egyfajta óvszert használtunk, és eddig jó volt. Amikor elösszőr történt ez, akkor menet közben, rossznak láttuk ezért inkább bontottunk egy másikat, amivel már a felvétele után ez történt. Nem vettem észre, hogy nagyon bármit is máshogy csináltunk volna.
2017. júl. 23. 12:23
 4/15 anonim ***** válasza:
38%

Könyörgöm minek szexelsz ha azt se tudod hogy kell?!

Olvasd el legalább a gumi használati utasítását,hátrahúzott fitymával kell felhúzni!

2017. júl. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Tudom hogyan kell, úgy is csináltuk.
2017. júl. 23. 12:55
 6/15 A kérdező kommentje:
Senki se tud megoldást? Vagy miért lehet? Eddig rendben volt minden.
2017. júl. 23. 19:48
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt senki sem érti, hogy mi a problémád. Én sem értem.


Én mindig úgy húztam fel az óvszert, hogy hátrahúztam a fitymát, rágörgettem az óvszert a makkra és a fityma elejére, majd előrehúztam a fitymát (kifeszítettem a bőrt a péniszemen) és arra is rágurítottam az óvszert. Ha nem így csinálnám, akkor a gumi húzódna nyúlna és akár ki is szakadhatna.

2017. júl. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, majd megpróbáljuk. Nem igazán tudom máshogyan elmagyarázni. Visszahúzódik a bőr és lecsúsztatja az óvszert... Pedig eddig ugyanígy csináltuk és rendben volt.
2017. júl. 24. 01:57
 9/15 TR75 ***** válasza:
100%
Nem lehet más méret? Ugyanannak a márkának is lehet különböző méretű terméke.
2017. júl. 24. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ugyanaz a méret. Amikor elösszőr történt ez, akkor már a végefelé, de nem láttuk jónak ezért újat bontottunk. Azzal már rögtön felhúzása után ez történt. Pedig mindent rendben csináltam. Arra gyanakodtam először, hogy rosszul tekertem le az óvszert, vagy hasonló, de az azelötti óvszert rendben volt, csak az aktus végefelé történt.
2017. júl. 24. 10:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!