Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » CSAJOK! A 7 napos szünetben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nojcsybaba kérdése:

CSAJOK! A 7 napos szünetben nem jött meg a menstruációm. Ez normális?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok. Most kezdtem el a fogamzasgátló tabletta szedését. Az 1. levél tabit szépen be is vettem mindennap ugyanakkor. Egy nap se maradt ki, és nem is voltam beteg, hogy antibiotikumot szedjek. A 7 napos pihenőben nem jött meg a mensim. Ma kellett bevennem a 2. levél tabiját, amit teljesítettem is. Mi lehet a baj? Ez gyakori, hogy ebbe a 7 napban nem jön meg? Az a baj, előtte is az egyik petefészkemnél rendszertelen volt a menstruáció. Ez annak tudható be? Holnap csinálok tesztet, ma azért nem tudtam mert estig dolgoztam. Kérlek segítsetek! Lyndinette-t szedek.

2017. júl. 28. 00:07
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Velem ilyen még nem fordult elő...

40F :D

2017. júl. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy évig én is szedtem. Előtte rettenetesen rendszertelen volt a menstruációm, de abban az egy évben még napszakra pontosan is megjött. Persze, lehet, hogy nálad nem áll be ilyen egyszerűen. :)

A gyógyszer szedésének elkezdésekor még minimum pár napot kell várni, valaki egy hónapot is vár az első egyéb fogamzásgátló-mentes együttlét előtt.

2017. júl. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!