Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha veszek kondomot pénztárnál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha veszek kondomot pénztárnál szoktak kérni személyit vagy elröhögi magát egyszerűen a pénztáros h neked biztos nem fog az kelleni:D?

Figyelt kérdés
16f

2014. máj. 9. 21:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Egyik sem!
2014. máj. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
BeB ASZNA, ha személyire lehetne kondomot venni :D
2014. máj. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
nekem le kellett tolnom a gatyám majd kiröhögte a pcsömet mindenki szeme láttára. Csak óvatosan
2014. máj. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 The God's daughter válasza:
Turira röhögni fog valaki...Ha szerencséd van akkor ő is, és elereszt a fent leirt gyönyörű mondattal:DDD
2014. máj. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
HA elmész egy csajhoz dugni az se fogja elkérni a személyidet öcsi.
2014. máj. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
viccet férretéve, miért nem rendelsz a neten? dobj mellé két három latex boxert, aztán postaköltséget se kell fizetned
2014. máj. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
A hatályos jogszabályok értelmében kell a személyi, lakcímkártya, és be is kell mutatni azt, hogy mire akarod felhúzni! A röhögés csak ezután jön!
2014. máj. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

én mindig Tescoban szoktam óvszert és síkosítót vásárolni, ott van automata pénztár, nem kell látnia az eladónak, hogy mit veszel.

Vagy régebben meg diákmunkás srácoknál szoktam, akik egykorúak velem, mert ők nem tartják olyan dolognak ezt. De pl. volt, hogy egy pénztároscsaj zavarba jött, meg volt olyan is, hogy egy másik pénztáros olyan furán nézett rám

2014. máj. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
az a másik h pl durex az mindig "átlag" méret vagy ott válogatni kell a méretek között egy órát mint a ruhaboltban? remélem érzitek h egy kiherélt hellokitty is tobbszor vett cotont mint én:D
2014. máj. 9. 21:10
 10/16 anonim ***** válasza:
Sőt neked felajánlja az XS méreteket is. Ott fogja üvöltözni, hogy "tessék nézd ez a fajta van a kis fa**úaknak, ez kell neked"
2014. máj. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!