Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gyógyszer szedés vagy kúp...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyógyszer szedés vagy kúp használat?

Figyelt kérdés
Másfél éve szedek kb Jangee tablettát védekezésre különösebben semmi testi vagy lelki akármilyen változást nem vettem észre szimplán nm görcsölök úgy tőle. Viszont rengeteg negativum kering az efféle fogamzásgátlás körül sokan vannak akik meddők lettek egyéb nyalánkságok és nem vágyom ilyen problémákra viszont a testi érintkezés azzal akit szeretek szeretném ha teljes lenne kellemetlenség nélkül! Így a leg korrektebbnek a hüvelykúpot gondolom ami nem minden napos használat mint a gyógyszer és mivel nem 17 éves tini vagyok hogy most azonnal így lehet jobb megoldás. Viszont nem tudom mennyire hatásos a gyógyszerhez képest illetve mennyire káros a gyógyszerrel szemben hiszen az ami 15 perc alatt képes olyas mértékű segítségre a teherbe esés ellen mint egy napi szedéssel használt gyógyszer na az érdekes ...Kérném a tapasztalatokat ha lehet osszátok meg velem komoly döntés mert felhagyni nem vágyom a szabad védekezéssel viszont kup használat után ha nem jön be nem ugranék vissza a gyógyszerre nagy dilemma segitsetek ! Köszönöm

2017. aug. 10. 00:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A kúp kiegészítő védekezésre szolgál,nem alkalmas egyedüli fogamzásgátlásra.

Ha már eleve tervben van a gyerek,akkor jó,viszont ha nem,akkor ne próbálkozz vele.

2017. aug. 10. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
A kúpot nehezebb lenyelni..
2017. aug. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

#1!

Ha tervbe van a gyerek akkor minek kéne a kúp kiegészítésnek?


Kérdező!

Ha megfelelően, előírásoknak megfelelően használod a kúpot, az teljesen hatékony.

Akik az mellett teherbe estek, kivétel nélkül nem előírás szerint használták, vagy nem is használták, csak valamit ugye mondani kell a nődokinak, nehogy felelőtlennek tartsa őket..

2017. aug. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hm hát köszönöm a válaszokat természetesen nőgyógyásszal is konzultálok majd de egyenlöre nem nőtt meg a bizalmam a kúp felé :(
2017. aug. 10. 08:25
 5/11 anonim ***** válasza:
Több bnőmmel kúpot használtunk, és semmi gond nem volt.., a nődokinak érdeke a tablettafelírás, ezt tartsd szem előtt..
2017. aug. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Soha nem használnék kúpot. Egyrészt, mert nem bízom bennük, egyáltalán nem is biztonságosak. Illetve nem időzítve szeretem az együttlétet. Elég gáz, hogy egymásra vagytok kattanva, elmész a kúpért és közlöd, hogy akkor most 10 percig nyugi van. Nekem a kedvem is elmenne tőle. Arról nem beszélve, hogy orális szexnél is baromi előnytelen, ha éppen úgy alakul. Illetve nagyon sokaknál okoz irritációt, ezáltal csípő, égő érzést.

De szerencsére nem csak ez, meg a tabletta létezik. Ott az óvszer. Annál legalább azonnal észreveszed, ha hiba csúszik a gépezetbe és még ott van az esemény utáni tabletta, illetve egy pillanat műve felhelyezni.

2017. aug. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
5 ös válaszoló kérlek bővebben kifejtenéd mik a tapasztalatok tudsz e bármi hatásrol ami olyan kellemetlen mint a gyogyszer meddőség okozása ?
2017. aug. 10. 20:27
 8/11 A kérdező kommentje:

#6 már másfél éve párommal élünk sokat dolgozunk szóval lenyugodtak a kedélyek annyira hogy 10 percig képes vagyok esetleg én őt kényeztetni vagy ilyesmi jól hangzik az egyszerűsége végett viszont ez hogy a gyógyszer havi naponta végig szedni kell ez meg csak bemegy és intézi a dolgát fura .. gumit el is lehet felejteni szörnyű !!! Irtam ragaszkodom a "szabad" együttlétekhez

de azért köszönöm a véleményed

2017. aug. 10. 20:30
 9/11 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok..

A fogamzásgátló tabletták hátránya, hogy eleve nem 100%-osan védenek a terhesség ellen, a betegségek ellen meg egyáltalán nem.., viszont a mellékhatásai kőzt, daganat, trombózis, és sok egyéb előfordulhat..


A gumit én is utálom, nagyon hervasztó dolog..


A kúpot több bnőmmel használtam meg a feldugható tablettát is próbáltuk de az csípő érzés annak aki kicsit is érzékeny...


A kúp jó, csak 10-15 perccel az aktus kezdete előtt fel kell dugni és hanyatt fekve kell lenni, nehogy kicsússzon..minden újabb menet előtt új kúpot kell feldugni..éveken keresztül használtuk és nem lett terhes.. Egyébként véd néhány bakteriális fertőzéstől is..

Konkrétan úgy csináltuk, hogy kinyaltam őt, aztán feldugta a kúpot, aztán dugás..

2017. aug. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kedves #5 köszönöm a válaszod és a gyógyszer igen alattomos dolog az biztos ezért keresek más módszert viszont kicsit így a hanyatt fekvés nem volt kellemetlen? vagyis úgy azért nem lehet egy férfit nagyon kényeztetni bár jó lehet de minden szex kezdetén ha felém térdel már az monoton vagy ő engem a tabletta végett.Hülyén hangzik a most jövő kérdésem de mégis mivel töltöttétek az időt ? egy korrekt heves szex ami egész jo pont 15-20 percre tehető nem mindig jó ez a órákig baszkódás jobban esik a felüdült fél óra kb , így a plusz 15 perc várakozás még aztán a kedv is ha elmegy vagyis csak fenn kell tartani a másik érdeklődését,jogos a kétkedés erről a fogamzásgátlásrol is nem egyszerű a dolog :D Azért meg nem vágyom váltani hogy ujra vissza kelljen térnem a gyógyszerhez
2017. aug. 12. 00:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!