Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszer baleset? Lehet gond?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domextosz00 kérdése:

Óvszer baleset? Lehet gond?

Figyelt kérdés

Szeretkeztünk a párommal és az óvszer (Masculan zöld, síkosság hiányában kiszakadt. Pont peteéréskor (elméletileg), szabályos 28 napos ciklus, (bár az utolsó mensi 1-2 napot késett).


Szóval, a szex előtt mivel én azt halottam hogy az előváladékban nagyon kevés spermiium esetleg megtalálható azt azzal lehet kikerülni hogy előtte vizeletet ürítünk ami megöli az előváladékban található spermákat.

Ez meg is történt.


Szex közben pukkant egyet a gumi, és abban a pillanatban már ki is húztam (szóval 1 tolás se volt-se-be se-ki) de nem élveztem el, még jó messze voltam az élvezéstől.


Az óvszer spermicides belül.


Én nem parázok.. de kitudja.

Legyen tabi?



2017. aug. 11. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell a tabi.
2017. aug. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tuti?:D
2017. aug. 11. 12:49
 3/7 anonim ***** válasza:
én óvszer nélkül szexelek, és még sosem volt probléma. egy tolás távol az élvezéstől nem tesz semmit :D
2017. aug. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De a feltételezett peteéréskor is?
2017. aug. 11. 13:05
 5/7 anonim ***** válasza:
58%

Az esély soha nem nulla, de szerintem ennyitől nem lesz semmi gond.


De ha nagyon izgultok akkor vegyetek esemény utánit, csak akkor számoljatok azzal, hogy eléggé felborul a ciklus.

2017. aug. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt nehogy hormonbombát vegyen be a barátnőd! Ne parázz, nem lesz gond. Előváladékban az esetek 97%-ában nincs sperma. Ha meg még spermicides is volt, akkor pláne kár aggódni.
2017. aug. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
40%
Cikluskor is óvszer nélkül igen. Nem kell izgulni csak akkor lesz terhes ha jól elmész benne. Egy pete megéréséhez (jól nyakon kell önteni) A spermák úgy jutnak el a petéig hogy egymás elhalt "testén" át. szóval kell azért anyag bőven ahhoz. És még így se könnyű teherbe esni.
2017. aug. 12. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!