Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló mellett késhet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló mellett késhet?

Figyelt kérdés
Nagyon aggódom.5 hónapja rendszeresen szedem a Triregol fogamzásgátló tablettát,soha nem maradt ki egy szem sem.A menstruációm mindig a 3ik tablettamentes nap reggelére jött meg,de most semmi.Nem érzek mellfeszülést,pattanásaim sincsenek,mint ahogy az eddig volt. Júliusban történt,hogy véleltlenül két szemet vettem be egy nap,de azért nem hagytam ki,egy másik levélből pótoltam.Szintén júliusban szedtem két napig antibiotikumot,de azóta már egyszer volt menstruécióm.Mitől lehet a késés?Van okom az aggodalomra,lehetek terhes ha nem maradt ki tabletta és mindig időben vettem be?

2017. aug. 14. 08:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem valószínű,de tesztelj egyet és kiderül.
2017. aug. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Tudom, ez meglepo lehet a szamodra, de tudod en nokent mit csinaltam, amikor felmerult bennem ilyesmi?


Vettem egy tesztet, es 10 perc alatt kiderult. Nem pedig ideirogattam, hatha idegenek emberek meg tudjak mondani, mi van a mehemben.

2017. aug. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vegyél tesztet (esetleg kettőt, lehet venni párosával is), nyugodj meg, esélytelen hogy terhes lennél!
2017. aug. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!