Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire veszélyes fogamzásgát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire veszélyes fogamzásgátló tablettát szedni szünet nélkül? Akik már próbálták, nem volt semmilyen negatív hatása?

Figyelt kérdés
Idén először jutok vízpartra nyaralni nemsoká, ráadásul szállás is sátor lesz csak, persze pont akkor jönne meg, ezért gondoltam kihagyom az egy hetes szünetet és elkezdem az új levelet szedni. Már több éve szedem a tablettát, neten azt olvastam hogy 6-10 napnál nem ajánlott tovább elhúzni, viszont a betegtájékoztató azt írja hogy a következő levelet szedjem be végig és csak utána tartsak szünetet. Ti hogy csináltátok? Szívem szerint orvoshoz mentem volna megkérdezni de sajnos hirtelen jött az egész és addig nem tudok már a munkahelyemről elszabadulni...
2017. aug. 14. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát egy végne azért ne szedjed, köszbe álljál meg s igyál valamit
2017. aug. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én Reziát szedek, kétszer csináltam már ilyet az elmúlt kb. 3 év során, hasonló okokból, mint te. Nem volt semmiféle problémám belőle, az orvosom is annyit mondott, hogy ne legyen rendszeres, egy alkalommal simán lehet.

2017. aug. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy alkalommal simán mehet nem lesz gond.
2017. aug. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én Mirabellát szedek és nekem azt mondták, hogy 1-2-szer simán meg lehet csinálni vele
2017. aug. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Így nyugodtabban szedem most be :)
2017. aug. 17. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!