Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 2. levél utolsó szem fog....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2. levél utolsó szem fog. Tabit elfelejtettem bevenni. Mikor vagyok ujra védett?

Figyelt kérdés
Van, hogy nem pontosan fél 8kor tudom bevenni a tablettát, de ha ehhez az időhöz számolunk, rá 13 órára vettem be. Most gyógyszermentes napok következnek, de nem tudom mennyi napnak kell eltelnie, hogy ujra védett legyek, vagy meddig kell gumi szeretkezésnél?
2010. máj. 24. 23:10
 1/3 anonim ***** válasza:
én azt ajánlom, hogy attól a naptól kezdve, amikor újra elkezded szedni a gyógyszert, még olyan 2 hétig védekezzetek gumival. ha biztosra akarsz menni, akkor 3 hét.
2010. máj. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem kellett volna pótolnod! Egyrészt, ha utolsó héten marad ki, pláne az utolsó szem, akkor az egyik lehetőség az, hogy fogod magad és megtartod a 7 napos gyógyszerszünetet. Másrészt meg mivel pótoltad 13 órára, pláne nem kell mellévédekezni. Most az az egy óra...


Egyébként nézd meg a betegtájékoztatót, abban benne van, hogy melyik héten mi a teendő, ha legközelebb ilyen lesz.

2010. máj. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Csak most akkor kell a mellékvédekezés, vagy sem?! Lehet védekezünk, az a legegyszerűbb...
2010. máj. 25. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!