Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menstruáció után 1 héttel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció után 1 héttel barnázok miért? Már elmúlt a mensim, és tabit is szedek. Olvastam h ez akkor van ha van beágyazódás, ugye nem terhesség?

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 09:06
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
május 16-án jött meg és olyan 20.áig tartott, (rendesen, elég erős vérzésem van)és ma azt vettem észre h barnás a bugyim. Cypromixet szedek, és nem védekezünk a párommal. 4.levélnél tartok, azt egy hete szedem.
2010. máj. 25. 09:07
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Tudod, a tabletták nem igazán megbízhatóak. Fordulj egy nőgyógyászhoz. Kezdjetek el védekezni.

Nixi31

2010. máj. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha el felejtettél 1-1 szemet, és utána bekapkodtad, attól is lehet ilyen. De menj dokihoz inkább.
2010. máj. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hormoningadozásnál előfodul köztivérzés, barnázás. Nekem is volt egyszer, 7 év gyógyszerszedés alatt. Elmentem vele dokihoz, megvizsgált és mondta, hogy ha újra jelentkezik, akkor menjek vissza. Nem fordult elő többször. Ha előfordult volna, akkor írt volna más gyógyszert, mert a barnázás azt jelentené, hogy nem jó nekem ez a fajta bogyó.


Ha rendesen szedted, akkor biztos, hogy nem vagy terhes.

2010. máj. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%

Nixi31 Te miről beszélsz? Mi az, hogy nem megbízható a tabletta? Elég sok nő esett volna már teherbe, ha ez egy lenne!

Kedves Kérdező!

Ha rendesen beszedted a tabit, nem lehet gond. Közti vérzés, ha legközelebb is tapasztalod, akkor irány a doki, vagy ha mostanában mész említsd meg neki.

2010. máj. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Köztivérzés, nem szedtél közben vmi más gyógyszert/C vitamint is? Hányás, hasmenés? Mindig nagyjából azonos időben veszed be a tabit?

Ha semmi probléma nem volt, lehet, hogy nem ez a legmegfelelőbb fogamzásgátló számodra, akkor viszont doki, hogy írjon fel mást.

A Nixi nevű válaszadó pedig hülyeséget írt, a fogamzásgátló tabletta pearl indexe szinte a legjobb.

2010. máj. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat, rendesen szedem a tablettát mindennap este 7kor veszem be 1-2x volt h pár órával később de sosem hagytam ki szemet. igazából midnig van bennem egy kis félsz hogy hiába szedem a tablettát lehet h nem hat, és többször érzek kisebb fájdalmat az alhasamba és a melleim is nagyon érzékenyek de ezt annak tudom be h a gyogyszer mellékhatása. mert eddig én sem hittem hha rendesen szedem akkor összejöhet a baba, elvégre miért is van a fogamzásgátló tabi, csak igy h most jelentkezett ez a barna folyás, és utána olvastam h ez mit is jelenthet.. hát eléggé megijedtem, nagyon nincs itt az ideje a babának..
2010. máj. 25. 17:25
 8/11 A kérdező kommentje:
és nem szedtem semmit, kb 1 hónapja szedtem antibiotikumot 3-4 napig, bár nem vártunk egy hetet, és igy el is mentem dokihoz de azt mondta nem lehet semmi baj mert a tabletta igy is véd és pont abban az időszakban már védett voltam,tehát csak igaza volt.. mult héten jelentkezett egy kicsi émelygés,fejfájás szédülés,plusz magas vérnyomás de szerintem az csak a stressz miatt mert mégiscsak vizsgaidőszak van..De semmi nagyon komoly, és mint mondtam mindig pontosan szedem a gyogyszert.
2010. máj. 25. 17:30
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ezért lett cserés a Cypromix, 7 hónapig szenvedtem így, már szóltam nem egyszer az orvosnak, de hitegetett hogy elmúlik.

Elmentem egy másikhoz, megnyugtatott hogy minden rendben és lecseréltük.

Azóta semmi bajom.

Lehet kicsit magasabb hormontartalmú tabletta kell neked, de nem én vagyok az orvos.

Baba miatt meg ne idegeskedj.

Görcseid nincsenek? Sajnos nekem az is volt és nagyon véreztem ha a szünetben voltam(7 napig), utána pedig a barnázás, ááááá, nem kívánom senkinek!:-(

2010. máj. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
görcseim nem, bár a hasam sokszor fáj az idegességtől h akkor ezek most minek a tünetei.. de különösebben nem. ma megyek dokihoz (bár nem tudom milesz, többször volt h meg se vizsgált holott vártam volna..) lehet erre is csak mond valamit és lehet nem is ugy van...:(
2010. máj. 26. 03:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!