Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lindynette 20-ast szedők!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lindynette 20-ast szedők! Nektek a tabimentes napokban mikor szokott megjönni?

Figyelt kérdés

Most szedem az első levéllel, és pont a tablettamentes napokban fogok utazni. Mivel még nem tudom hogy fog működni, nem szeretném, hogy meglepetés érjen.

Szóval tapasztalatok? Számítsak arra, hogy rögtön első nap meg is jön, vagy az nem jellemző?



2017. aug. 30. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A tajekoztatoban is benne van, hogy altalaban a 3-4.napon szokott megjonni
2017. aug. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szombat este veszem be az utolsó szemet és kedd reggel jön meg.
2017. aug. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az én gyógyszerem betegtájékoztatójában annyi van, hogy a "7 nap során megvonásos vérzés jelentezik" vagy mi, konkrétan nincs megadva, hogy mikor. Aztán kerestem netes betegtájékoztatót, ott találtam eldugva egy 3. napot. Mindenesetre köszönöm a válaszokat, jó lenne ha nekem is így lenne.
2017. aug. 30. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!