Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ebben az esetben óvszerrel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben óvszerrel folytatható a közösülés?

Figyelt kérdés
Na azt tudom, hogy orgazmus után újat kell húzni, ugyanis a benne lévő sperma növeli a kiszakadás veszélyét, viszont teszem azt a második körnél, mikor elélvezek, de itt már maximum cseppek jönnek ki belőlem, akkor ilyenkor gond nélkül folytatható tovább a szex nem?
2017. szept. 11. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem! Ne kockáztass 300 forintért ennyit! Egy gyereket felnevelni többe kerül. :D
2017. szept. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem,nem folytatható.Ha lelankadsz,ugyanúgy kifolyhat az a kevés cucc is.

Egyébként meg nem arra kellene törekedni,hogy 98-szor elélvezz 20 percen belül,hanem 1 ,max 2 normális aktust kellene összehozni.Tehát ki kellene tolni 1-1 dugást 20-30 percekre,hogy a lány is tudja élvezni a szexet.

2017. szept. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Csakhogy én élvezés után se lankadok. Azért mondom, nekem ott 1-2 perc pihenő aztán mehet tovább a dolog, és azért levenni újat felrakni, az olyannak tűnik mintha megvennék egy zacskó chipset, hazavinném kibontanám beraknám egy új zacskóba és lezárnám a zacskót.


Amúgy valóban igen be kéne gyakorolni hogy bírjam sokáig, de a jelenlegi barátnőm az számomra a szexualitás alfája és omegája, már ha ránézek majd elélvezek... :)

2017. szept. 12. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!