Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jogosan akadt ki? Terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadt ki? Terhes lehetek emiatt?

Figyelt kérdés
Pasim eszrevette hogy a fogamzasgatloban 3 szem megvan regebbrol mert el felejtettem bevenni. Ilyen keves miatt is lehetek terhes jogosan hisztizik ezen? Nagyon osszevesztunk sajnos emiatt.

2017. szept. 16. 11:02
 1/10 A kérdező kommentje:
ja es nem ez az elso hogy elfelejtettem volt mar regebben is hogy par szem kimaradt asszem volt hogy 6 is de nem lettem terhed akkor se.
2017. szept. 16. 11:05
 2/10 A kérdező kommentje:
ja es nek egymas utani napokon hanem egy kedd egy szombat es a kovetkezo kedd.
2017. szept. 16. 11:06
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, simán lehetsz így terhes, és jogosan akadt ki.
2017. szept. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan akadt ki. Ha nem rendeltetesszeruen hasznalsz egy gyogyszert, csokken a hatekonysaga. Teherbe esel veletlen, aztan majd meglepodsz. Tobb felelosseget.
2017. szept. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szeded normálisan akkor értelemszerűen van esély a teherbe esésre.

Persze,hogy mérges miatta rád,mert x évesen még erre is képtelen vagy,hogy napi szinten bevegyél 1 bogyót.

Gondolom nincs még felkészülve egy gyerekre,ő sem.

2017. szept. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kivagnalak mint macskat szrni
2017. szept. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Én biztosan pasiként szakítanék is veled. Hogy lehetsz ennyire felelőtlen? Ha terhes leszel akkor meg rátukmálod a párodra a gyereket? Ha arra nem vagy képes,hogy normálisan szedd a gyógyszert akkor inkább gumizz. Azt nem kell "bevenni"
2017. szept. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha képtelen vagy felelősségteljesen szedni egy gyógyszert, akkor inkább használj más védekezési módot.Így előbb-utóbb terhes leszel.A pasid helyében én már régen gumit húztam volna, mert nem lehet benned megbízni ezen a téren.
2017. szept. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Tompadúr ***** válasza:
78%

Elég jogos, és én ezután már szakítottam volna miután kiderül, hogy az vagy e vagy sem. Aki ennyire felelőtlen azzal nem érdemes lenni, mert ki tudja mi mást művelsz még. Itt például "csak" egy élettel játszadozol.

27/F

2017. szept. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Te nem vagy normális, embereld már meg magad és szedd rendesen, nem nagy feladat!

Teljesen jogosan akadt ki a barátod.

2017. szept. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!