Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fájt valakinek a melle a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fájt valakinek a melle a fogamzásgátlótól?

Figyelt kérdés
1éve használok Nuvaring hüvelygyűrűt(ez kombinált fogamzásgátlóként hat)és mostanában a mellem fájdogál, ha ráfekszem, vagy ha a melltartó megnyomja!2hete a bal mellem volt így most meg a jobb!
2010. máj. 27. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én ugyan tablettát szedek, msot tartok a 2. levél közepén, de a mellem borzalmasan fájnak.
2010. máj. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

most* és melleim*


Bocsi :)

2010. máj. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is tablettát szedek fél éve, a melleim nőttek, aminek örülök, mivel igen kicsik :D Illetve termékenyebb időszakjaimban iszonyatosan feszülnek, fájnak. Eddig is így volt vagy csak mostanában kezdődött? Ha újkeletű a dolog, akkor lehet érdemes lenne elmenni a dokihoz megkérdezni normális-e ez.
2010. máj. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miután 2 hete szedtem fog.gátlót iszonyatosan elkezdett fájni a mellem. Azt hittem majd elmúlik. 2 hónapig bírtam. Már a sírógörcs kerülgetett. Visszamentem dokihoz, most majd újjal próbálkozunk, ha az se jön hát nem tudom mi lesz.
2010. máj. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elég sokan panaszkodnak erre. :S

A harmadik válaszadónak meg csak annyit, hogy azért szed tabit, h ne legyenek "termékenyebb időszakai", már ha gyógyszerszedés alatt gondolta. :D

2010. máj. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!