Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Dienille fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dienille fogamzásgátlót szedek fél éve, Pénteken szedtem be az utolsó bogyót, vasárnap hajnalban vagyis az már hétfő meg is jött, de már ma alig volt valami kis vérzésem. Normális, hogy ennyire kevés most a menstruációm?

Figyelt kérdés
Vasárnap szexeltem a párommal óvszer nélkül, gondolom terhes nem vagyok mivel védve vagyok a 7 napos szünetben is, mondjuk vasárnap este hánytam mert valami rosszat ettem, ez befolyásolja a védettséget? Általában szokott tartani 4-5 napig a menstruációm. Kinek mi a véleménye a Dienille-ről? A libidómat eléggé ledobta, már fele annyira se kívánom a szexet mint fogamzásgátlás előtt.

2017. szept. 27. 22:41
 1/1 anonim válasza:

Ha pènteken vetted be az utolsò szemet, akkor nem befolyàsolhatja a vèdettsèget. Abban az esetben kell aggódni, ha pl beveszed a bogyòt ès fèl óràra, òrára rá hánysz, mert akkor nem szìvòdik fel. Egyèbkènt meg nem kell aggòdnod szerintem,mehet mèg lesz valamennyi vèrzès, de ha nem, ès rendszeresen szedted a bogyòt eddig, akkor nincs gond. Velem is volt, hogy 2 napig tartott a szünet alatt, aztàn meg 8 napig.


Mindenesetre ajànlom, hogy hagyj ki egy hònapot,ès addig védekezz másképp, hogy pihenjen a szervezeted. Èn is erősen fontolgatom, hogy 3 èv után abbahagyom, mert félek hogy kikezd a gyògyszer.. :)

2017. szept. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!