Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A gyógyszer hatására történt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyógyszer hatására történt ez? (Többi információ lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nyár elején menstruációs problémákra, görcsökre írattam fel fogamzásgátló tablettát. Az orvosom a Velgyn nevezetű gyógyszert ajánlotta. Minden rendben ment, voltak köztes vérzések az elején, ezért nem aggódtam mivel az orvosom is mondta, hogy ez megeshet az elején. Azóta minden rendben, a menstruációs problémák is megszűntek, aminek iszonyatosan örültem! Viszont, mostanság észrevettem, hogy a karjaimon hosszabbak, illetve sűrűbbek lettek a szőrszálaim. Sosem zavartak, ugyanis a világos hajszínem miatt a karomon is szőke szőrzetem van. Most viszont feltűnt a változás. Továbbra is világos a színük, viszont valóban hosszabbodást, és sűrűsödést vettem észre. Benne lehet a pakliban, hogy a gyógyszer hatására kezdtem úgymond "szőrösödni"? Esetleg el kéne mennem az orvoshoz, hogy írjon másikat, vagy ne aggódjak emiatt, és inkább intézzem el ezt a dolgot a kozmetikusommal (gyantázás, epilálás)?



2017. okt. 3. 19:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Én biztos, hogy visszamennék az orvoshoz, és tole tájékozódnék!
2017. okt. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!