Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egynapot szeretném csúsztatni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bbebe kérdése:

Egynapot szeretném csúsztatni a 'menstruációmat', vagyis 22 napig szedném a gyógyszert. Ilyenkor h ha megtartom a 7 nap szünetet, és a következő ciklusba 20 szemet szedek be, csökken a hatása, vagy ugyan úgy védett maradok?

Figyelt kérdés
Csináltatok már így? 1 nap szerintem nem a világ vége mielött belémköttök h ne tegyem. Sajnos a barátommal jóformán csak vasárnaponként tudunk találkozni és nekem mindig vasárnapi nap jön meg, most is így lesz, ezért szeretném eltolni.

2017. okt. 5. 06:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor az egesz szunetet hagyd ki, es szedd vegig a masodik levelet is, mert igy nem leszel vedett. 1 napot nem lehet csusztatni.
2017. okt. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Sztem inkább akkor egy uj levelbol vegyel be,amit elteszel ilyen esetekre.Szed be a következő ciklusban is a 21szemet vegig. Vagy akar szuntet nem tartani is jobb, mint tableta szamot varialni sztem.


Bar bevallom en volt, hogy tinikent 2tabletat vettem be egy nap, mert valamiert elfelejtettem, hogy mar bevettem.. es igy elobb fogyott el..nem lett baby, de mai eszemmel bizti nem kockaztatnek :)

2017. okt. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én csináltam ilyet. nem is egyszer.

25 vagyok, 5 éve szedem a gyógyszert.

nekem is volt ilyen, hogy tudtam, hogy nem kellene megjönnie, pl randi, vagy nyaralás, stb. én 1-2 szemet simán csúsztattam. amennyivel többet vettem be adott hónapban, annyival kevesebbet a következőben.

Ja, és mielött valaki elítélne emiatt, a nődokival mindig konzultáltam előtte. ő ajánlotta először is.

sosem lettem terhes

2017. okt. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!