Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vizeletminta kötelező a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vizeletminta kötelező a fogamzásgátló felírásához?

Figyelt kérdés

Magánorvosnál voltam, a rákszűrés megvolt, ma voltam vérvételen is. Leiden mutáció is negatív lett.

A nőgyógyászom kisrutin vérvételt javasolt, de a háziorvosom "közbeszólt" a beutaló írásánál, így teljeskörű vérvételt kért. No nekem pont ma megjött, így nem tudtam vizeletmintát adni.

Szóval az lenne a kérdésem, hogy menjek ismét beutalóért a pisiminta miatt, vagy elhanyagolható?


2017. okt. 5. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Én nem tudok róla, hogy kéne. Barátnőm is magánorvosnál volt de pár perc beszélgetés után felírtak neki egyet, nem küldték itt vérvételre meg vizeletmintára meg össze vissza nem drogtesztre ment.
2017. okt. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Első! Nagyon fontos lenne, hogy májfunkciókat és trombózishajlamot nézzenek hosszútávú gyógyszerszedés előtt. Az, hogy az orvos tesz az egészre, és csak irogatja fel a vele szerződött gyógyszercég fogamzásgátlóját, na az aztán nem jó dolog.

Most lehet, hogy kényelmes kihagyni azt a laboros kört, de hosszútávon nagyon nagy baj lehet belőle.


Kérdésre: a vizeletminta nem életbevágó, szerintem a háziorvos csak azért csapta hozzá a nagylaborral együtt, mert régen lehettél utoljára vérvételen. Tudod, 'ha már úgyis menned kell' alapon.

2017. okt. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Elsőnek: fantasztikus orvos lehet... Tudod pont az ilyen felelőtlen dokik miatt vannak gondok. Én a helyedben nem örülnék ennek.


Kérdezőnek: nálam vizeletre nem volt szükség.

2017. okt. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
25%
Első vagyok! Nem szedte sokáig vagy 3-4 hónapig aztán már vagy 2 hónapja rájöttünk, hogy felesleges pénzkidobás mert nagyon ritka volt, hogy benne mentem el, úgyhogy hagytuk az egészet végül így szerencsére nem lett baj ha ez tényleg ilyen vizsgálatokat igényel. :/
2017. okt. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem szükséges, fel fogják írni, de mielőtt elkezded szedni és kiütöd a most jól működő hormonrendszered, esetleg utána kéne olvasnod a biológiai fogamzásgátlásnak.
2017. okt. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!