Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen papírt kell felmutatnom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen papírt kell felmutatnom a házi orvosomnak, hogy fogamzásgátlót írjon fel?

Figyelt kérdés
Tehát mit kell felmutatnom annak érdekében, hogy felírja, valamint nekem kell mondanom milyet írjon fel vagy hoznom kell nőgyógyásztól papírt hogy mit kell felírnia?

2017. okt. 20. 14:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Tudtommal ho nem írhat fel fogamzásgátlót
2017. okt. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
CSAK a Nőgyógyász írhatja fel!
2017. okt. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%

Amennyiben voltál nőgyógyásznál, ő megcsinálta a felírás előtt szükséges vizsgálatokat és adott arról papírt, hogy írt neked fel és milyen fogamzásgátlót, akkor ezt a papírt kell bemutatnod a háziorvosnak, hogy felírhassa ő is. Nőgyógyászati papír nélkül nem írhatja fel.

Illetve a háziorvosnál is ugyanúgy kérik, hogy legyen 1 évnél nem régebbi papírod arról, hogy voltál rákszűrésen.

2017. okt. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

A hármasnak van igaza, kell a szakorvosi javaslat.

Illetve nagyon érdemes évente eljárni a rákszűrésre, nem csak kötelező.

2017. okt. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem egy "Deák"-igazolvánnyal biztosan megoldható még ha nem is legális! :D
2017. okt. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
10%
Olyan papírt, miszerint fogyatékos vagy, és tünkre akarod önszántadból vágni a termékenységed.
2017. okt. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Persze rákszűrésről vinnék papírt, ám mi a teendő akkor hogyha a nőgyógyász nem igazán akarja hogy tablettát szedjek (a hízásra hivatkozott)( nem vagyok elhízva), szerinte a vény nélkül kapható krémet kellene alkalmaznom, ami szerintem nagyon macerás. Ilyen esetben mehetnék e gyógyszer ajánlása nélkül? Úgy hogy ismerősök által használt, jól bevált tablettának a nevét, én mondom meg?
2017. okt. 20. 17:32
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
Többnyire Széchenyi István, Szent István király és Deák Ferenc arképes papírjait.
2017. okt. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ezesetben keress egy másik orvost. Ne szórakozz másnak bevált tabival, lutri...


Am háziorvos is felírhatja, miután már a nőgyógyász megtette.

2017. okt. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A háziorvos nem fogja neked felírni nőgyógyász véleménye nélkül!

Amúgy meg ott az óvszer, tökéletesen biztonságos. Nem véletlenül nem írja fel az orvos. Mert ha utána meg kapsz egy trombózist és feldobod a talpad, akkor biztos nagyon tapsol majd mindenki!

2017. okt. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!