Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Első napi fogamzásgátló tabit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sledo kérdése:

Első napi fogamzásgátló tabit 14 óra elteltével vettem be. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párom hallani sem akar róla, hogy kiegészítő fogamzásgátlást használjunk. Ő szeretne már gyereket, de megbeszéltük, hogy a babaprogram nem most kezdődik, jó okokkal. Én tehát semmiképp nem akarom az esélyét megadni egy gyerkőcnek még most. A tablettákat rendszeresen szedem másfél éve és egyetlen egy sem maradt ki mostanáig és most tiszta ideg vagyok. Egy hónapig szünetelnünk kéne? Ki hagy(ott) cserben kit? Van olyan fogamzásgátlási lehetőség, amivel én tudok mondjuk akció után foglalkozni, de neki nem kell? Nyílván nem szándékosan felejtettem el bevenni a tablettát, a betegtájékoztatót meg alaposan átrágtam.


Válaszokat előre is köszönöm! 19/l



#szeretkezés #szex #terhesség #fogamzásgátlás #házasélet #gyerekvárás #fogamzásgátló tabi kimaradt #első tabi
2017. okt. 21. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, milyen fajta tablettát szedsz, valószínűleg egy hétig kellene kiegészítő védekezést alkalmazni, ha pedig együtt voltatok az elmúlt 7 napban, akkor van egy pici (nagyon-nagyon kicsi) esélye a teherbeesésnek. Ha a barátod nem hajlandó pluszban védekezni, akkor mondd meg neki, hogy a következő héten elfelejtheti a szexet.

31 N

2017. okt. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pótold a szemet, és szedd tovább a gyógyszert, ahogy kell. Egy hétig használjatok gumit. De ezt amúgy a betegtájékoztató is leírja.

21N

2017. okt. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!