Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért késik fogamzásgátló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért késik fogamzásgátló mellett?

Figyelt kérdés
Már 2éve szedem és ma van az 5.gyógyszer mentes nap. Ma kéne megjönnie, de semmi. A gyógyszert rendesen szedtem, egy tabletta sem maradt ki. Lehet az egyetemi felvételi miatt okozta stressz hatása?

2017. júl. 28. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csinalsz egy tesztet, es kiderul. Felesleges gyakorin ismeretlenektol kerdezgetni, hogy mi zajlik a petefeszkeidben.
2017. júl. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem akármilyen stresszes időszakom volt, sose késett, nemhiába "mesterséges".

Teszt

2017. júl. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ritka kivétel vagyok, mert nekem gyógyszer mellett is tud késni a megvonàsos vérzés. Maximum 1 éjszakát szokott késni, de olyan is volt, hogy este helyett reggel jött meg. És nem vagyok terhes. Fogalmam sincs, mi zavarhat közbe. Esetleg más időpontban vetted be néhány alkalommal? Szerintem akàr ez is közrejàtszhat. Ha minden nap percre pontosan veszem be, akkor általában percre pontosan is jön meg. De nekem úgy tűnik arra is reagál a szervezetem, ha néhány alkalommal nem 3kor, hanem 5kor veszem be. (Ami csak 2h késés). Àltalában odafigyelek, hoy pontos legyen, de néha a körülmények miatt nem megy (épp vizsgázom stb)


Persze a tesztelés sosem árt, mert az a biztos. De akàr az is előfordulhat, ami velem.


22/L

2017. júl. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves 3.válaszoló

Az történt velem, ami veled.:)

Mára megjött :)

2017. júl. 29. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!