Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Most mihez kezdjek? Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mihez kezdjek? Most váljak el tőle?

Figyelt kérdés

3 éve házasodtam össze a feleségemmel és már lassan 5 éve vagyunk együtt. Mindig is szerettem volna apa lenni. A feleségem pedig végig elhitette velem, hogy ő is szeretne gyerekeket. 2 éven át mindig védekezés nélkül szexeltünk, hogy összejöjjön a baba, de mind hiába. Ma pedig véletlenül megtaláltam a feleségem fogamzásgátlóját, számon is kértem, hogy ezt miért csinálja, erre ő megpróbált kitérni a kérdésem alól pedig a lehető legnyugodtabban tettem fel neki ezt a kérdést (hogy őszinte legyek, nagyon leordibáltam volna ezért, még most is nagyon mérges vagyok rá). Végül nagy nehezen sikerült elmondania az igazat, hogy ő soha nem is akart anya lenni és nem szereti a gyereket, de egyben megválni sem akar tőlem. Erre én nagyon fölkaptam a vizet és alaposan kiosztottam neki, de annyira, hogy a feleségem sírva is fakadt, majd magamra vettem a dzsekimet, elhagytam a lakást és elmentem sétálni, ami majdnem 4 órán át tartott. Mikor hazaértem a feleségem elkezdett könyörögni, hogy bocsássak meg neki, de nem foglalkoztam vele. Most a hálószobánkban van és bőg. Nagyon fáj nekem, hogy sír, de képtelen vagyok arra, hogy megvigasztaljam. Nem is értem, hogy hogyan lehet valaki ennyire önző. Elcseszi másnak az életét csak azért, hogy neki jó legyen, ráadásul velem teszi ezt meg, akit a legjobban "szeret". Nagyon dühös vagyok, de még mindig nagyon szeretem és nem szívesen válnék meg tőle. A gyerekvállalást pedig nem akarom rákényszeríteni, mert egy olyan ember tényleg ne vállaljon gyereket, aki nem akar szülő lenni, de én meg nem tudom elképzelni a jövőmet gyerek nélkül. Most váljak el tőle és keressek valaki mást? Ne értsetek félre, elsősorban azért vettem feleségül, mert nagyon jó lelki -és szellemi társak vagyunk egymásnak, megértjük és szeretjük egymást, a kémia is működik köztünk és persze abban is reménykedtem, hogy egy nagyszerű családot alapítanánk. De végül kiderült, hogy neki merőben más elképzelései vannak. Nagyon el vagyok keseredve.

29F



2017. márc. 15. 18:11
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
83%
Én elválnék de te tudod...
2017. márc. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
98%

Nézd, ha ennyi éven keresztül szemrebbenés nélkül hazudott neked, és még a szembesítésnél is kimagyarázni próbálta őszinteség helyett... Akkor ott mégsem volt annyira nagyon jó a kapcsolat, mint ahogy te azt hitted.

Nem vagyok a csettintésre váljunk el dolog híve, de esetetekben két különböző jövőkép van, amiben nem lehet kompromisszumot kötni. Nincs olyan, hogy van is gyerek meg nincs is. Ráadásul hazugságra épült a kapcsolat.

Én nem tudnék a továbbiakban jövőt elképzelni, ha a helyedben lennék.

2017. márc. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
98%

Ezzel az a baj,hogy a kapcsolat komolyra fordultával ezt a gyerek dolgot tisztázni kell, mert ez lesz belőle......

Ő nem számolt a dolog súlyával.

Egyik verzió ,hogy valaki alkalmazkodik. Vagy ő hozzád,bár ha nem akar gyereket, nem tudom,mennyire tudna anyaként viselkedni, vagy te hozzá,viszont neked fontos,hogy gyerek legyen, akkor talán egész életedben hiányolni fogod. Ti tudjátok.

Azt,hogy válj-e el, mi nem tudjuk megmondani. Ez egy olyan döntés, amit itt néhány idegen ember nem mondhat ki helyetted, mert a te párkapcsolatod, a te érzéseid és döntéseid fognak eredményre vezetni.

2017. márc. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Ezek után most én se tudnám elképzelni vele a jövőmet, de az van, hogy ez nem olyan könnyű, mert még mindig nagyon szeretem. Tudom, hogy tovább kell lépnem, de még nem megy. Leginkább az fáj, hogy hazudott nekem és ezzel elárult. Valószínűleg a közeljövőben beadom a válópert.
2017. márc. 15. 18:21
 5/29 anonim ***** válasza:
97%
beszéld meg vele, kérdezd meg hogy ezt miért nem tudta már elsőre elmondani neked... és gondold át hogy a hazugság után az a fontosabb neked hogy legyen gyereked vagy hogy a feleséged veled maradjon
2017. márc. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:
86%
Én sem maradnék. :( Ennyi hazugság után semmi értelme maradni.
2017. márc. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
87%
Nem egyszer hazudott, nem kétszer, hanem módszeresen folyamatosan. Állandóan. Az egész kapcsolatot egy NAGY hazugságra építette. Hiába sír, nem gondolom hogy a megbánás miatt sír, hanem amiatt, hogy kiderült a hazugsága. Persze most majd elkezd magyarázkodni. És már megbocsáss, hiába írod, hogy szeret téged. Mert ez nem igaz, egyetlen embert szeret, magát. Biztos nem maradnék vele, elválnék (nő vagyok).
2017. márc. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
97%

2 evig minden aldott nap atvert, amikor a tudtod nelkul bevette estenkent a tablettat. 2 even keresztul! Azzal a tudattal, hogy Te szeretnel Apa lenni, o teljes lelki nyugalommal vette be a foganzasgatlo aznapi adagjat, amikor Te nem lattad.


Ezek utan mit tudsz meg benne szeretni es tisztelni? Ket dolog van amit csak a legundoritobb nok tesznek meg:

1. gyereket nem akaro ferfi mellett elhagyni a tablettat, hogy "veletlenul" teherbe essenek

2. gyereket akaro ferfi mellett minden nap bevenni, hogy a ferfi szemebe hazudva meggatoljak a teherbeesest


2 even at....nem vagy normalis, ha vele maradsz. Hazug, alnok dog mar bocs, egyetlen szavat nem hinnem el soha tobbe! Most sir, mert ez is noi eszkoz.

Ha megsajnalod, fatylat boritasz 2 ev alnoksagara. Hidd el, ha majd esetleg felrekefel, azt is epp ilyen hidegverrel teszi majd.


Szerelmes meg lehetsz 10-szer is...olyan nokbe, akik tisztelnek es szeretnek! De ha a gyerekrol mondasz le, azt nem fogja potolni SEMMI. Ez a hazug no biztosan nem. Es konnyen lehet, orokre benned marad a tuske es ha latsz majd egy gyereket, aki apukajaval setal, vagy a haverjaid sorra bejelentik majd hogy babat var a feleseguk, Benned mindig felgyullad egy gyulolet-szikra ezzel a novel szemben.

2017. márc. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim válasza:
97%

Én is válnék. Több okból is

egy: éveken át hazudott neked

kettő:ha vele maradsz nem lehet gyereked, amit szeretnél

három:ezek után ki tudja miben hazudott még, nem lehet megbízni benne

2017. márc. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
49%

Ha egy kapcsolat hazugságra épül akkor ott komoly bajok vannak. De ha szereted akkor le kell ulnod vele és most először őszintén beszelni.

Egyszerűen tedd fel a kérdést hogy biztos-e benne hogy soha nem akar majd gyereket, és a válasz függvényében döntsd el mit akarsz.


Az is egy lehetőség hogy így is együtt maradtok, de az éveken át tartó hazudozáson nem könnyű túllépni.

2017. márc. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!