Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek melyiket valasszam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyiket valasszam?

Figyelt kérdés

Migrenes vagyok. De mindenkepp szeretnek fogamzasgatlot!

A nogyogyaszom a spiralt ajanlotta de nem sok jot hallok felole. Felek ez miatt. A masik a huvely gyuru. Viszont az hormon tartalmu amit ugye a migrenem miatt nekem nem lehetne. Masik nogyogyasz viszont azt mondja lehetne mert kicsi a hormon tartalma. Szerintetek melyiket valasszam?? Melyik lenne jobb?



2017. nov. 2. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy, de pl a spirálról már én is hallottam ismerőstől rosszat. A gyűrű szerintem egyszerűbb és kevésbé káros hatású. Én azt választanám. Annak tényleg nagyon kevés hormontartalma is van.
2017. nov. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én nem próbáltam egyiket sem, de a spiralt eleve elvetettem, elég szarul hangzik h valami bent a méhemben folyamatosan irritálja azt.

Kérdezd meg a neurologusodat a gyururol, ő biztosan többet tud mondani.

2017. nov. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak a spiral. Felrakjak azt 5 evig csak annyit kell foglalkozni vele, hogy evente eljarsz kontrollra.
2017. nov. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
25 eves vagyok es mar szultem. Igen a spirallal nem kene annyit foglalkozni az igaz, de ismerosomnek meh gyulladasa lett tole. Persze jobb lenne meg anyagiakban is a spiral de azert nem szeretnek veletlen bele esni abba amibe o.
2017. nov. 2. 10:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam a spirál nem vált be. 3 hétig volt fent amikor éreztem, h csúszik ki. Egyből nőgyógyászat ügyelet. El kellett távolítani,kidobtam az ablakon 40 ezret. Arról nem is beszélve, h amíg fent volt végig vérzés és büdös barnás folyás volt. Soha többet. 32N
2017. nov. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pontosan ez az amitol en is tartok. Maradnek akkor inkabb a gyurunel....
2017. nov. 2. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!