Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek már védett vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek már védett vagyok?

Figyelt kérdés
Dienille fogamzásgátlót szedek 5. Napja. A barátommal jövőhet hétvégén óvszer nélkül lefeküdhetek már? Vagy még várjam meg a következő ciklust?

2017. nov. 5. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Az első levelet mindenképp végigszedném.
2017. nov. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Leilus29 ***** válasza:
Én szintén azt az 1 levelet ajánlom kiszedni akkor már úgymond tényleg megbízhatsz benne hogy véd.Betegtájékoztatóban le van írva hogy pontosan mennyi idő utan ved :)
2017. nov. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen tudom, csak kíváncsi voltam a ti véleményetekre 😊 köszönöm a válaszokat!
2017. nov. 5. 21:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Mikor az exem elhatarozta, hogy gyogyszert szed, en az elso pillanattol, majd belebolondultam, hogy csinaljuk mar vegig gumi nelkul. Csinaltuk elotte is, megszakitassal, de az ugye ku.va rizikos, volt is, hogy mentunk 72 orasert. Viszont orulok, hogy vegigszedte az elso levelet ugy, hogy nem voltunk gumi nelkul egyaltalan egyutt akkor mar. Az elso alkalommal mikor beleelvezhettem, honapokig minden nap 2-3-szor is szexeltunk! Szedd csak vegig azt a levelet, aztan utana bepotolhattok majd minden kimaradast. :)
2017. nov. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A betegtájékoztatót nézd meg. Én Symicia-t szedek, az enyémen az állt, hogy ha a mensi 1. napján kezdem el szedni, akkor a mensi elmúlása után azonnal védelmet nyújt, ha 2. napjától a 4. napig, akkor 1 hetet várni kell. Most oké, de a gyakorlatban azért jobb félni mint megijedni, én is beszedtem az 1. levelet, utána huhuuuu :DDDDDDDDD
2017. nov. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!