Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Normális, hogy fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy fogamzásgátló tabletta mellett alig van megvonásos vérzésem? Kb.3 nap

Figyelt kérdés

Symiciát szedek, ez még csak a 2. levél utáni megvonásos vérzésem és rettentő kevés. Első napon(mármint amikor jött) is épp, hogy olyan lett a tisztasági betét, 2. napon még csak-csak, aztán a mai a 3. nap és megint pár csepp, holnapra meg szerintem nem is lesz semmi.

Az első levél után is kevés volt, de ez meg szinte csak beköszön, hogy helló létezem.


2017. nov. 12. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:
41%
Normális, hogy kevesebb. Nekem is kevesebb lett tőle. Majd a 3. vagy 4. levél után azért picit normalizálódik, picivel több lesz. de nekem is elég csak a betét.
2017. nov. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Symicia mellett normális, igen. A többi mellett is sokaknak csökken, de a Symiciánál kifejezetten gyakori, hogy alig van vérzés, sőt, el is maradhat.
2017. nov. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2017. nov. 12. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!