Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle eseményutáni tablett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escapelle eseményutáni tabletta után terhesség? Veletek előfordult ilyen?

Figyelt kérdés

A menstruaciom első napján elment bennem a barátom, volt már ilyen többször, és nem lett belőle semmi gond. Viszont most a ciklusom 9. napján is sperma került a huvelyembe, úgyhogy bevettem Escapelle tablettát, még 1 napon belül.

a menstrum elég rövid volt, 4 napos, és a ciklus 9. napján egy pici barnazas kíséretében nyákos-kocsonyas hüvelyváladekom volt, pont akkor történt a baleset. Azt gondolom van esély, hogy pont korai ovulaciom volt akkor.

nem vagyok már tini, és a barátom életem szerelme. Nem katasztrófa, ha mégis terhes vagyok, csak nem terveztük és most nem időszerű. Kérlek ítélkezők ne írjanak! Csak ha van valakinek a témában tapasztalata.



2017. nov. 6. 18:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Most akkor pontosan hány napja történt a "baleset"?
2017. nov. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
A baleset 31-én este történt, a cikusom 9. napján. Bevettem a tabit másnap. Tehát a baleset óta 6 nap telt el.
2017. nov. 6. 19:23
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt,hogy baj legyen.Időben bevetted a tablettát és szerintem nem igazán van esély rá,hogy olyan korán legyen peteérésed.
2017. nov. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Sunshinedoll ***** válasza:
73%
Elég kicsi esély van rá.
2017. nov. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Minimális esély van rá csak.

Aktus után két héttel csinálhatsz egy tesztet és akkor ki tudod zárni a terhességet. Viszont a mensid lehet késni fog vagy akár elöbb is megjöhet, szerintem ne alapozz rá.

2017. nov. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkinek nyomtam egy likeot.esetleg olyanoktól is szívesen vennék választ akivel ilyesmi feltételekkel ez megtörtént
2017. nov. 7. 18:24
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy ez a gyógyszer miatt van-e, de hulla fáradt vagyok nap végére, a melleim baromi duzzadtak, több mint egy hete mindjárt megjön érzésem van. Van egy olyan érzésem, hogy a bébi talán mégis betalált...?
2017. nov. 9. 08:00
 8/16 anonim ***** válasza:
na, mi lett vegul? Csinaltal tesztet? :)
2017. nov. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Írd meg mi lett kíváncsiak vagyunk ☺
2017. nov. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A tünetek elég gyanúsak.. lehet terhesség.
2017. nov. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!