Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ma rakattam fel Mirenna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma rakattam fel Mirenna spirált 3 órája görcsölök folyamatosan? Ez normális? A vérzés nem számít de a görcsökkel nem vagyok kibékülve. Kinek mennyi idő allat múltak el a görcsök?

Figyelt kérdés
Minden tapasztalatott/tanácsot szívesen fogadok.

2017. nov. 20. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tedd fel a kérdést a nők egészsége kategóriában.
2017. nov. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem normális valószínűleg bazgerálja a méhedet.. állandó vérezgetés se normális
2017. nov. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 László Próféta ***** válasza:
Nos húzz gyorsan el egy kórházba basszus. Mert az a vérzés biztos hogy nem normális.
2017. nov. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Normális.

Vérzes nyilván kell, hogy legyen, mert menstruáció alatt teszik fel.

Görcsök napokig lehetnek utána. Sőt még tovább is.

Én is szenvedtem pár napig spirál miatt miután felrakták.

2017. nov. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Normális, a tested még nem szokta meg, hogy idegen anyag van benne, és így reagál rá. Főleg a felhelyezés után is, de az első hónapokban előfordulhatnak görcsölések, ha nem naggggyon durva és elviselhetetlen és nem párosul hirtelen sok vérzéssel, akkor nincsen baj. Erről a nőgyógyászodnak viszont tájékoztatnia kellett volna téged.

Két hónap után pedig úgy is kell menned kontrollra, és akkor megbeszélitek majd, hogy miden rendben van-e.

2017. nov. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!