Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nőmmel úgy szeretkezünk már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőmmel úgy szeretkezünk már másfél éve, hogy nem használok gumit de mielőtt elmegyek, kihúzom belőle mennyi ilyenkor az esélye hogy terhes lesz?

Figyelt kérdés
2008. okt. 23. 23:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha masfel eve ezt csinaljatok, es meg nem jott kozbe baba, akkor le tudod vonni a statisztikat magadnak.
2008. okt. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
ha ennyi ideje így csináljátok "baj" nélkül, akkor valamelyiktek megterményekítő képességével valami gond van...
2008. okt. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
2-3 éven belül kb. 80% így a baba, ha mindketten termékenyek vagytok.
2008. okt. 24. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, ha gyereket akarsz csinálni, így elég jó esélyed lesz rá.
2008. okt. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

Szia!

Én is ezt csináltam mióta el vesztettem a szüzességem kb. 4 éve. Most 15 hetes terhes vagyok (AMIT NEM BÁNOK) de ha a nő pete érésének idején ugyanezt csináljátok akkor előbb utóbb várhatjátok a gólyát ti is.

2008. okt. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
valamivel kisebb az esély a megtermékenyülésre, mintha gumival csinálnád, persze csak ha tényleg nem lősz bele.
2008. okt. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg valamelyikőtök nem termékeny! Ezért nem esett még teherbe a "nőd"! Ha ennyire felelőtlenek vagytok megérdemelnétek egy kis leckét!!!
2008. okt. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is így csinálom egy ideje, de nem éri meg a parát.

Szerintem nem egy életbiztosítás. Használjatok óvszert, vagy ha marad a megszakítás, akkor pluszban Patentex hüvelykúpot.

És -noha ezt nem kérdezted- nem minden lány szereti, ha úgy hivatkoznak rá, hogy a "nőm" , a "csajom" (ahelyett, hogy "barátnőm", "kedvesem", "párom", stb.) :)

2008. okt. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Olyan ez mintha orosz ruletteznel barmelyik lehet talalat...
2008. okt. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz gyereket, akkor szerintem nem sokra mégy azzal, ha az esélyeket latolgatod, mert vannak dolgok, amik elég, ha csak egyszer történnek meg, és akkor az az egy eset is épp elég gond, és tökmindegy lesz, hogy "dehát előtte 2 évig nem volt gond." Ez olyan mint hogy egyik barátnőm 8-10 éve egyedül gyalog jár haza, és nemrég kirabolták, agresszíven elvették a táskáját. Amikor megtörtént, már nincs kinek reklamálni, hogy "dehát csak ennyi és ennyi volt az esélye"
2008. okt. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!