Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másfél éve egy csajjal vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél éve egy csajjal vagyok, de nem járunk, csak szeretkezünk és ő most többet akar. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon jól elvagyok egy csajjal, már másfél éve, nem járunk, csak szeretkezünk. Ő többet akar, de én félek, hogy összetörném a szívét, ha járnánk, mert szeptembertől több száz km lesz közöttünk, és nem bízom annyira magamban, hogy biztosan tudnám, hogy nem csalom meg.
2011. febr. 28. 18:59
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
100%
De utálom az ilyen fajtákat
2011. febr. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
És semmit de semmit nem érzel iránta?Már csak azért kérdezem mert énis ilyen helyzetben voltam csak a lány aki reménykedett.Mesélnél benned mi játszódik le?Mi tart visza hogy komolyabb legyen?
2011. febr. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

És semmit de semmit nem érzel iránta?Már csak azért kérdezem mert énis ilyen helyzetben voltam csak a lány aki reménykedett.Mesélnél benned mi játszódik le?Mi tart visza hogy komolyabb legyen?


Szeretem, de nem szerelemmel, jó barát, de vannak olyan rigolyái, amit nehezemre esik szó nélkül tűrni. Úgy gondolom, hogy másfél év alatt már ki kellet volna alakulnia bizonyos szerelem-félének, de ez hiányzik belőlem. Bevallom, nincs kimondva, hogy nem találkozhatunk másokkal, vagy stb, de nehezemre esik visszautasítani az iránta érzett tiszteletemből azokat az esélyeket, amikkel élhetnék rajta kívül.

2011. febr. 28. 19:11
 4/25 anonim ***** válasza:
Értem.ÉS ha nincs veled vagy nem találkoztok akkor kicsit sem hiányzik?Vagy ha épp egy pasi udvarol vagy közeledik hozzá akkor nem vagy féltékeny?Lehet azért nem alakult ki mert el döntötted magadban hogy ebből több nem lehet és nem tudod szabadjára engedni magad és érzéseid.És a vonzalom megvan?A szenvedély ez a szétszedős érzés?Ilyenek?
2011. febr. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
És mi hiányzik szerinted belőle?Mi kellene ahoz hogy szeretni tudd?
2011. febr. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Lépj le, még fiatal vagy ehhez! RÁÉRSZ!
2011. febr. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Értem.ÉS ha nincs veled vagy nem találkoztok akkor kicsit sem hiányzik?Vagy ha épp egy pasi udvarol vagy közeledik hozzá akkor nem vagy féltékeny?Lehet azért nem alakult ki mert el döntötted magadban hogy ebből több nem lehet és nem tudod szabadjára engedni magad és érzéseid.És a vonzalom megvan?A szenvedély ez a szétszedős érzés?Ilyenek?


Ha nem vagyunk együtt, hiányzik egy kicsit, és persze, hogy rossz szemmel nézem, ha közeledik hozzá egy pasi, mert férfiból vagyok, így ami egyszer az enyém volt, nem szeretném, hogy másé legyen. Van benne valami, nem engedem szabadjára magam, van valami tudatalatti gátló érzet bennem. Van vonzalom, kölcsönös, de nehezen viseli az építő kritikát. Jó vele a szex, nyitott az új dolgokra, de lusti... Rossz kondícióban van, hamar elfárad, és így sok pózt alkalmam sincs kipróbálni vele. Hiába próbálom rábírni, hogy legyen kicsit fittebb, nem tesz semmit az érdekében, mert lusti.

2011. márc. 1. 14:33
 8/25 anonim ***** válasza:
Már eleve furcsa.MInek kérdezed meg tőlünk és teszed fel a kérdésed ha nem fordult meg a fejedben hogy össze akarsz vele jönni?Te is bevallottad hogy valami gátol a tudat alattidban.Hány évesek vagytok?
2011. márc. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

21 vagyok, ő nemsoká 24. Megfordult a fejemben, most ott tartunk, hogy ő el akar költözni, (mivel albérletben lakunk, egyetemre járunk, így a kezdetek óta együtt élünk) mert nem szívleli ezt a semmilyen helyzetet. Ha most elköltözne, akkor maradnánk barátok, de ha összejönnénk, akkor szeptemberig kitartana a kapcsolat, és utána a nagy távolság miatt nem hiszem, és a vége szakítás lenne, és akkor nem biztos, hogy barátok maradnánk. Ettől félek, mert fontos számomra a barátsága.

Azért tettem fel itt a kérdést, mert szükségem van egy olyan ember véleményére is, aki nincs beavatva, hogy külső szemlélőként tudja értékelni a dolgot, habár így egyoldalú a magyarázat, de az ő oldaláról az én barátaim sem tudják, hogy mi a helyzet. Ezért köszönöm, hogy válaszolsz(ha megengeded, hogy tegezzelek).

2011. márc. 1. 17:08
 10/25 anonim ***** válasza:
Engem igazából a te szemszöged érdekel,mert énis éltem ilyen kapcsolatban aminek nem rég lett vége.Én szerelembe estem de ő nem tud róla.És kíváncsi vagyok hogy egy pasi hogy vélekedik,milyen érzések játszódnak le benne.Igaz mi kicsit idősebbek vagyunk.Ezt neked kell eldönteni,ha nem szerelmes olyan nagyon a lány jobb lenne elfolytanod és hagynod hogy elköltözzön és megbékéljen és legyetek barátok!De nem gondoltál bele abba hogy azért nem is tudod kialakulni a szerelmed mert együtt laktok?
2011. márc. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!