Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Igazából miért a pasi húzzon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazából miért a pasi húzzon gumit, ha van hormon nélküli fogamzásgátló?

Figyelt kérdés

2017. nov. 28. 16:36
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
95%

1. A nemi betegségektől csak az ved meg

2. Az az egyik legbiztonsagosabb

3. Többi hormontartalmu

2017. nov. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
87%
Mert így illik. A nők annyi mindent tesznek értünk hogy ennyi bele kell hogy férjen 34F
2017. nov. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
99%
Igazából miért a nő szedjen fogamzásgátlót, ha van gumi?
2017. nov. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
97%
Jönne a gyerek meg ott hagynád mi?
2017. nov. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
22%
Látszik egyesek nem ismerik gumi nélkül a szexet, mennyivel jobb érzés.
2017. nov. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

3. Igazából csak azért mert én nem vagyok képes erekcióra gumiban, csak ennyi. Tudom, hogy ez inkább az én hibám, de ez van.

Meg a gumi a férfi élményéből sokat levon, a hormon mentes cucc meg nem hiszem, hogy a nő élényét bármibe is befolyásolhatná.


"Igazából miért a nő szedjen fogamzásgátlót, ha van gumi?"


Erre csak azt tudom mondani, hogy igazából miért a ferfi húzzon gumit, ha van tabi?


A betegségektől meg nem hiszem, hogy egy bormális kapcsolatban tartani kéne...

2017. nov. 28. 16:47
 7/38 anonim ***** válasza:
98%

A szextől nem veszi el a kedvét de nagyon durva mellékhatásai lehetnek egy tablettának. Nekem pl. migrénem van, hànyingerem van, folyton verezgetek ok nélkül. Van akinek fáj tőle a hasa, vagy csökken a libidója, hüvelyszárazság is kialakulhat, de gombát is okozhat a tabletta!

Ennyi minden után van pofád azt mondani hogy minek a gumi? Mert a normális pasik nem hagyják szenvedni a barátnőjüket...

2017. nov. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Hát ha a hormon nélküli cucctól JELENTKEZIK valamelyik felsorolt tünet, akkor me szedje... De a migrén gyógyszeremnél is fel van sorolva kb. 32 mellékhatás és nálam egyik sincs.
2017. nov. 28. 16:56
 9/38 anonim ***** válasza:
98%
Az ugye tiszta, hogy sokan azért mondják, hogy gumiban nem áll fel, mert pszichésen képzelik ezt már előre be maguknak!
2017. nov. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
98%

Kérdező. Hidd el hogy a fogamzás gátló bogyóknak van mellék hatásuk,nem is kevés.

És tudod mit? Van aki bogyó mellett esett teherbe,szóval az sem véd.

Hormon mentes cucc??? Ha azt szedetsz valakivel,kezdj el spórolni mert abbol gyerek lesz. Sz@rt sem érnek azok.

Mi bajod a gumival ? Barátkozz meg vele,ennyi.

2017. nov. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!