Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Igazából miért a pasi húzzon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazából miért a pasi húzzon gumit, ha van hormon nélküli fogamzásgátló?

Figyelt kérdés

2017. nov. 28. 16:36
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
98%

A hormont mentes dolgok hatekonysaga a gumival szemben igen csekely

Alapban csak 60-70% a vedetes a nemkivant terhesseg ellen.

Nem ved a nemi uton terjedo betegsegekkel szemben.

Pl a HPV a pasikon nem okoz tunetet es siman korbefertozheti az oaszes not akiven szexualis an volt viszonya

Van olyan ami irritalhatja a huvelyt, kiutest szarazsagot ego erzest okoz.

A legtobben minimum 30 perccel az aktus elott kell alkalmazni ergo a spontan szex kizart

Soroljam meg miert nem a legjobb megoldas ?

2017. nov. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:

Nekem azért nem mert nem érzek semmit.

Mi van, ha azért fáj a fejed a gyógyszertől mert placebó hatás és előre le volt írva és Te az "esetleges" tüneteket ténynek vetted?

2017. nov. 28. 17:04
 13/38 anonim ***** válasza:
99%
Érdekes elgondolás amit írsz. De a hormonmentes fogamzásgátló való ban elég haszontalan. Ha érdekel a téma olvass utána magánaka fogamzásgátló tabletta hatásának. Befolyásolja a progeszteron szintet, ezzel megakadályozva a nem kívánt terhességet. Elég lórúgás, és még ha valaki teszem azt tünetmentes is, utána később jelentkezhetnek tünetek, például nem tud teherbe esni. Totál megzavarja az egész bioritmust, és nagyon nem tesz jót, hogy be van szabályozva például a menstruáció, ami igazából csak egy megvonásos vérzés, és semmi köze ahhoz az öntisztítási folyamathoz amit a menstruáció eredetileg képez. Én biztos nem tömném magamat hormonokkal, egyrészt mert drága, másrészt mert tartok a mellékhatásoktól. Inkább beszállok a gumi árába, de elvárom, hogy azt használjon a párom. Így gyerek se lesz, beteg se leszek, és azért a kotontól senkinek nem lesz hormonális zavara. :D Az pedig, hogy nem áll fel benne azt úgy nem is értem, szerintem csak magadnak beszéled be. Én ahány sráccal beszéltem a témában, mind azt mondták, hogy nem sok különbség van aközött, hogy mennyit éreznek egy extra vékony gumiban vagy nélküle, és így még takarítani sem kell. ;)
2017. nov. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:

Oké. Meggyőztetek.

Ezt, hogy nem olyan hatásos, ezt elfogadom...


Viszont akkor én mondjak le a szexről?


Mert nekem a gumi 90%-al rontja az élményt, a "szuper vékony" az csak 50%-el.


De nekem nem a látvány, stb. a lényeg hanem az erzés és szinte semmit nem érzek gumiban.

2017. nov. 28. 17:23
 15/38 anonim ***** válasza:
96%
tegyél bele egy kis síkosítót és mindjárt jobban fogod érezni ...
2017. nov. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:

Akkor a síkosítót érszem meg a gumit.

Tegyél az újadra gumit és próbáld különböző anyagokról megállapítani, hogy mi, csukott szemmel. Nem fog menni.

2017. nov. 28. 17:38
 17/38 A kérdező kommentje:
Bocsi az elírásokat, de részeg vok.
2017. nov. 28. 17:43
 18/38 anonim ***** válasza:
97%
Ha neked nem áll fel gumiban,akkor neked kell lemondani a szexről.Sajnos ez van.Egy igazi férfi "gumiban" is férfi.
2017. nov. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%

"Ha van hormon nélküli fogamzásgátló" alatt mégis mit értesz?


Nézzük csak:

1. Spermicidek: Alacsony a megbízhatóságuk, ha nem kombinálja valaki megszakítással, jó eséllyel előbb-utóbb terhes lesz. Emellett (igen, próbáltam) engem pl. kegyetlenül csíp és undorító, ahogy folyik ki. Az orális szex mellette lehetetlen.


2. Spirálok: Bár már van olyan spirál, amit nem szült nőknek is feltesznek, de nem mindenki szeretné, hogy egy eszköz legyen a méhében éveken keresztül. Nyilván annak is megvannak a maga veszélyei, plusz a felhelyezés azért nem egy leányálom.


3. Pesszáriumok: Magyarországon elég kevéssé ismertek, gyakorlatilag csak netről szerezhető be, nem tudsz érte csak úgy besétálni a patikába.


Mi maradt még? Szerintem semmi:) Az összes többi megoldás hormonos.


Szerintem egyéjszakás, ill. szexkapcsolatban teljesen alap az óvszer. Ha valaki nem képes abban teljesíteni, akkor nem javaslom, hogy óvszer nélkül mártogassa a farkát ki tudja hány nőbe. Ugyanis senkire nincs ráírva, hogy HPV-s vagy chlamydiás. Oké, hogy a HIV itthon nem túl elterjedt, de az előbb említett kettő igen És hiába igényes valaki, hiába tűnik egészségesnek, hiába nem volt 30 partnere, egyetlen egy embertől ugyanúgy elkaphatta.


Komoly, stabil párkapcsolatban pedig úgy gondolom, hogy meg lehet beszélni a védekezést. Ha a nő nem akar hormont, a férfi meg nem szeretne óvszert, akkor pl. ott van a pesszárium, vagy több, kevésbé hatékony módszer kombinálása.


Csak egy normális kapcsolatban beszélgetni, kommunikálni kellene és mindenkinek elmondani a saját érveit, majd konszenzust, de legalább kompromisszumot keresni. Nem mindenáron a másikra erőltetni az akaratod. Azt meg már csak mellékesen említeném meg, hogy lehetne gumiban gyakorolni. Az, hogy gumiban lelankad, első sorban pszichés probléma, amin azért lehetne változtatni. Persze azt döntsd el te, hogy melyik nőért és hogy éri meg.

2017. nov. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%
A másik meg, hogy egy sima hüvelygyulladást vagy gombát is el lehet ám kapni férfiként is. Aztán meg terjeszted tovább az összes nőre mert azt se tudod, hogy hordozod. A pároddal is lehet éveken keresztül oda-vissza fertőzni egymást vele, ha az orvosnak nem jut eszébe neked is írni gyógyszert.
2017. nov. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!