Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Aktus után fáj folyamatos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktus után fáj folyamatos hasfájás egy hete mi lehet?

Figyelt kérdés

Múlt héten lefeküdtünk a párommal... pontosabban csak elkezdtük, de félbe kellett hagynunk még jóval az orgazmus előtt mindkettőnknél.

Tudom, hogy a megszakitas nem a legjobb vedekezesi modszer, de eddig is igy csinaltuk h kb a felénél húztuk fel a gumit... most viszont ideág sem jutottunk el, csak abbahagytuk...

Viszont azota rettenetesen fáj az alhasam minden nap.. masodik nap jobb oldalon eles kesszeru szurkaalst ereztem! Mondjátok kérlek, hogy ez nem lehet terhesség.. gondoltam az előváladékra, de ennyi idő altt csak nem..

tesztelni korai lenne még, a mensim is szilveszter karacsony korul kellene jojjon. Mitől lehet ez?



2017. dec. 10. 07:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy túlságosan "mélyre" ment a srác, és véletlenül megsértette valahogy a méhszájad?
2017. dec. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a nagy mérettől lehet!!! A terhesség,úgymond nem jár ilyen fájdalommal,sőt van aki észre sem veszi az első hónapokban hogy terhes,szal nem ettől van.Ha viszont a párod nagy intimmel rendelkezik,és beljebb megy mint kellene,az okozhat komoly alhasi fájdalmat.Mond neki vigyázzon rád.Mert ez így nem lesz élvezetes.
2017. dec. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Egyebkent is erzekeny vagyok, sokszor faj amúgy szex kozben is, de ez azert volt most meglepo, mert mar lassan egy hete tart.. :/ tompa fajdalom allando jelleggel, neha pedig belenyilal.

Ha a mehszaj mondjuk megserul annak lehet vmi kovetkezmenye, vagy majd elmulik magatol?

2017. dec. 10. 16:42
 4/5 anonim ***** válasza:

"Mondjátok kérlek, hogy ez nem lehet terhesség.."

Én rendes vagyok,mondom:Ez nem lehet terhesség. :)

2017. dec. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ez a jel nem a terhessegre utal, nekem is volt ilyen alhasi fajdalmam parszor, es azert volt mert parom felsertette a mehszajam. Jo par napig jarni is alig tudtam, szurt nagyon. Elmentem dokihoz, es mint kiderult mehszajsebem volt amit a farkaval sertett fel.
2017. dec. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!