Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi számít rendszertelen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít rendszertelen fogamzásgátló szedésnek?

Figyelt kérdés
Kb 1 éve szedek tablettát, eddig mindig pontosan szedtem, de ezzel a levéllel majdnem mindig elcsúsztam max. 30-35 percet, egy nap pedig 50-et. Ez mennyire befolyásolja a hatását, ez miatt lehetek terhes?Ez már rendszertelen szedésnek számít? Egy hete fáj az alhasam is, aggódom.

2017. dec. 26. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
a rendszertelen szedés azt jelenti, hogy hol beveszed hol nem, 50 perc csúszás semmi..
2017. dec. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én van, hogy 3-4 órát is csúszok vele.... ha 12 órát nem haladja meg a csúszás semmi gond, rajta is van a betegtájékoztatón. 3 éve szedem és nem lettem terhes.
2017. dec. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Rendszertelen szedés az, ha maradnak ki szemek, illetve ha 12 órán túl sem kerül bevételre az adott szem.

Közel azonos napszakban kell bevenni a tablettát, vagyis ha te este 7-kor szoktad, akkor ha este 11-kor veszed be, az is még bőven belefér.

Vagy ha reggel 8-kor szoktad, akkor ha délben veszed be, az sem jelent gondot. A lényeg, hogy ha reggel szeded, ne este vedd be, vagy ha este szeded, ne másnap reggel vedd be. Illetőleg ne legyen olyan, hogy úgy ahogy van, kimarad szem, vagy szemek.

2017. dec. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!