Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megeri fogamzasgatlot szedni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megeri fogamzasgatlot szedni? Mennyire karos?

Figyelt kérdés

Melyik jobb...ovszer v fogamzasgatlo ?

Egeszseg, biztonsag,hatekonysag ,ar szempontjabol.

Mennyire art az egeszsegnek?Utanna ugyanugy teherbe lehet esni,vagy hatassal lehet a termekenysegre?


2018. jan. 3. 21:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%
Ha sokat szexeltek olcsóbb a tabi, de gyógyszeripari mérnök barátom pl hallani se akar arról hogy tabit szedjek.
2018. jan. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%

Részemről a fogamzásgátló (ha állandó kapcsolatom van, ha valami futó kalandról van szó akkor óvszer, a betegségek miatt)

A mai fog. gátlóknak már annyira alacsony a hormontartalmuk, hogy nem árt, nem kell aggódnod és később nyugodtan teherbe is eshetsz.

Menj el nőgyógyászhoz ő ugyanezeket fogja mondani, meg hát úgy is fel kell írnia.

Én Nuvaring-et használok (hüvelygyűrű), mert nem szedhetek szájon át tablettát. De szerintem nagyon kényelmes és nem is kell azzal bíbelődnöm, hogy naponta ugyanakkor szedjem be a gyógyszert. Kb. 11 ezer 3 hónapra

2018. jan. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%

Én erős túlzásnak érzem, hogy egy hozzáértő olyan károsnak tartaná ezeket, hogy "hallani se akar róla", hogy egy ismerőse szedjen ilyet. A mostani tablettáknak tényleg annyira alacsony a hormontartalma és olyan csekély a mellékhatása, hogy elég biztonságosnak számítanak. Persze, vannak ritkán szélsőséges esetek, de meglehetősen biztonságosnak mondhatóak ezek a szerek.


A tabletta (vagy a hasonló hatóanyagú egyéb termékek) nyújtja a legmagasabb biztonságot közvetlenül az elkötés után. Az óvszernél jóval biztonságosabb.


Fix partnernél valószínűleg mindenki jobban jár, ha inkább tablettázol. Ha gyakran cserélgeted őket akkor viszont érdemes óvszert használni. Vagy akár kombinálni a kettőt.

2018. jan. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%

Hogyan érné meg kiiktatni évekre,évtizedekre a természetes menstruációt?

A mesterséges hormonok miatt fogsz vérezni,aminek semmi köze nincs a normális menstruációs vérzéshez.

Ki az,aki épelméjűként képes blokkoltatni a menstruációját?

Egészséges ember nem tömi magát mesterséges hormonokkal,semmilyen formában.

Van,akinek hónapokig,évekig nem áll vissza a peteérése,amit ugye "kikapcsolt" a tabletta.Ovuláció nélkül meg aztán próbálkozhatsz te napi szinten,az életbe nem jön össze a baba.

Persze,van olyan is,akinek szinte azonnal normalizálódik a ciklusa,ez genetika kérdése.Csak az a baj,hogy sosem tudjuk előre,hogy mi szerencsésen megússzuk-e vagy sem..

2018. jan. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
26%

A fogamzásgátló káros hatásaitól vagytok betojva?

Csapvizet isztok, holott vegyszerrel van teletömve, hogy ne legyen húgyszaga.

Mesterséges tartósítóval, színezékkel, izfokozóval ellátott élelmiszert zabáltok, aminek a hosszú távú hatása ismeretlen. Hullákon már megfigyelték a hatást. Napokkal később indul meg a bomlás. Mond valamit ez a tény?

Kemikáliákat kentek a testetekre, mert attól puhább lesz a bőr, meg illatos. Ezek felszívódnak. Biztos jót tesznek...

Húst zabáltatnak veletek, mert az kell az egészséges emberi fejlődéshez. Valójában nem kell, hiszen az ember nem ragadozó, csak ha nem eszel húst kisebb valószínűséggel lesz magas vérnyomásod, köszvényed, rákod, stb.

Soroljam még, miket juthatsz a szervezetedbe, amiről senki egy büdös szót sem ír sehol?

Vagy csak mondjam azt, hogy ne lélegezz? Tudod mi van a levegőben?

És éppen a fogamzásgátló káros hatásai miatt aggódsz?

2018. jan. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

5-ös Te mekkora egy összeesküvés elmélet gyártó lehetsz...

Geez


Óvszertől tuti nem lesz semmi bajotok, csak az élvezeti érték nem annyira jó, fogamzásgátlótól mondhatják itt, hogy nem lesz semmi bajod, nem tudhatod. Szedjed azt vagy lesz bajod vagy nem.

2018. jan. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
30%
Pedig az 5-ös okosakat mond...
2018. jan. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%

#5 nem okosságokat mond, hanem szajkózza a konteókat. Pl. a húsevésről, hogy az ember nem ragadozó. Nem, hanem mindenevő. Húst is eszik. A ragadozók csak azt.

Mindegyik áiiításában van egy igazságmag, de ő túloz, és az igazságból butaság válik. Az emberiség léte a bizonyíték arra, hogy nem igazak az állítási. Élünk, noha azt fogyasztjuk, amik szerinte a halálunkat kéne, hogy okozza. Csökken a gyermekhalandóság, hosszabbodik az élettartam. Szerinte nincs így, de a tények makacs dolgok.

Ha neki kifogása vannak, megteheti, hogy kivonul ebből a civilizációból. De nem teszi.

2018. jan. 4. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
32%

Csak mert JELENLEG élünk, még nem biztos, hogy fejlődünk is. Az emberek döntő többsége fogyasztásra alkalmatlan ipari hulladékokon él, és ez nem konteó, elég végiggondolni az élelmiszeripar termékeit. Az meg rém ostoba dolog, ha nem gondol valaki arra, hogy a történelem kereke akármerre fordulhat - csak mert most hosszabb a várható élettartam. Úgyhogy de, nagyon is valós problémákról írt. A mostani civilizáció egyáltalán nem kedvez az egészséges életmódnak. Ráadásul ez a ha nem tetszik, el lehet menni kezdetű arrogancia annyira elcsépelt és buta dolog. :/


Ja igen, kérdező, mint láhatod, az ember amúgy is szeméttel tömi magát. A fogamzásgáló már mindegy.

2018. jan. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%

Szia

Én a legalacsonyabb hormontartalmú fog.tablettát szedtem, eleinte semmi baj nem volt, persze a barátommal nagyon élveztük a helyzetet se aggódni nem kell, se kivenni. Viszont a 2.hónap után (ugye 3hónapra kapod) megváltoztak bizonyos dolgok. Mivel ez egy anonim oldal így leírhatom hogy szerencsére nagyon könnyen és jól nedvesedek de a két hónapnyi gyógyszerek után megváltozott és alig akartam nedves lenni. Már nem szedem és visszaállt minden a helyére, még jobban nedvesedek talán mint előtte. Más negatív hatása nem volt, talán annyi hogy néha fájt a hasam mondjuk én ott rontottam el hogy néhány nap elfelejtettem bevenni ami nagyon nagy hiba! Erre vigyázz ha elkezded. Viszont akár jó volt akár nem annyira úgy döntöttem hogy elkezdem újra szedni mert most megszakításossal védekezünk ami nem a legbiztonságosabb. Óvszert kb ha majdnem egy év alatt 4-5ször használtunk ebből minimum 3szor szakadt ki a Jó minőségű gumi. Úgyhogy nekem még mindig az vált be a legjobban.

2018. jan. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!