Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kell fogamzásgátló szedése...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell fogamzásgátló szedése esetén levelenként szünetet tartani?

Figyelt kérdés
Első fogamzásgátló tablettám, a 2.levél végén vagyok, az orvosom azt mondta nem kell közte szünetet tartani, viszont 2hónapja nem menstruáltam. Több helyen is olvastam, hogy levelenkent szünet, és a 2.3. napon vérzés jelentkezik.Ez normális? Kezdek aggódni, hogy valamit nagyon elrontottam.

2018. jan. 5. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy kell szünetet tartani. Minden egyes levél után, és a 8. napon kell elkezdened a következő levelet, teljesen függetlenül attól, hogy hol tart a vérzésed.
2018. jan. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor most még végigszedjem a 2.levelet (kb. 4db), aztán tartsak szünetet, vagy most hagyjam abba es a 8.napon kezdjem a 3.levéllel?
2018. jan. 5. 14:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Szedd már végig az aktuális levelet. Ha most még 4 darab van benne, akkor az péntek-szombat-vasárnap-hétfőre elég, akkor kb.szerdán fog megjönni a vérzésed. És rá következő kedd a nyolcadik nap, amikor kezdheted a harmadik levelet.
2018. jan. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon nagyon hálás vagyok a segítségedért!
2018. jan. 5. 14:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Szívesen :)
2018. jan. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%

Komolyan nem voltál képes értelmezni a betegtájékoztatót..?

Le van írva szájbarágósan,hogy hogyan kell szedni.

2018. jan. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
73%

Ott a betegjátékoztató.. Egyébként meg ha vagy annyira idióta, hogy nem tudod értelmezni (pedig nem nehéz) gondolom ott van anyukád, mért nem kérdezed meg Őt?

Helyben van és gyanítom szivesen segítene neked.

2018. jan. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért bántjátok? Nem abból indul ki az ember, hogy az orvos rosszat mond. Ha az orvos megmondja, hogy egy gyógyszert mikor és hogyan kell szedni, én se abból indulok ki hogy hazudik vagy rosszul tudja, és nem nyálazom át az egész betegtájékoztatót, max felületesen átfutom.
2018. jan. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!