Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A levél végével befejeztem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A levél végével befejeztem a tabletta szedést mikor lesz peteérésem?

Figyelt kérdés
egy éve szedtem a fogamzásgátló tablettát és az utolsó levél végével fejeztem be.. megjött ahogy szokott a vérzés csak azon gondolkodom ,hogy mikorra esik így a peteérés vagy ez nem törvényszerű utána?

2018. jan. 4. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátló alatt ez ugye nem valódi vérzés, úgyhogy nem tudod referenciaként használni. Peteérésre vagy méregesd a hőmérsékleted vagy használj ovulációs tesztet. Gondolom teherbe szeretnél esni, eleinte szerintem ne bonyolítsd túl, csináljátok ahogy jól esik, felszabadultan és vidáman. :)
2018. jan. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Először menstruálnod kellene,aztán utána már lehet tervezni.
2018. jan. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
11%
Maga a peteérés első szakasza fél évig tart, és azután következik a második része, ami tulajdonképpen a kilökődéssel végződik :) tehát egy jó fél év-hét hónapot nyugodtan számolj rá :) sokan azon csúsznak el, hogy azt hiszik, hogy sokáig tartó fogamzásgátló szedés után rövid idővel már teherbe is lehet esni
2018. jan. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ez tök hülyeség. Akkor ennyi erővel nem kéne figyelni a tabletta helyes szedésére... Sokan egy-egy kimaradt szem után teherbe esnek, mások rögtön abbahagyás után lesznek terhesek... Hogy is van ez?
2018. jan. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyik ismerosom 13 honap probalkozas utan esett teherbe a tablettak miatt.De ez szemelytol fugg.A tablettak teljesen osszezavartak a hormonjait es gyogyszereket kellett szedjen hogy ujra normalis ciklusai legyenek.Szerintem menj orvoshoz,o tobbet tud segiteni
2018. jan. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!